На велике свято Господь явить перемогу над силами пекла: Афонський старець озвучив пророцтво про завершення війни та страждань України (відео)

Як здавна оповідали преподобні отці Києво-Печерської лаври, Україна-Русь віддана під небесне покровительство Богородиці

Один із ченців святої гори Афон зробив передбачення для України та заявив, коли чекати завершення війни. Про це йдеться в сюжеті на каналі "Благовіст" в YouTube, передають Патріоти України.

Зокрема, він назвав українську землю благословенною і звернувся до громадян із проханням не шукати винних, а набратися терпіння. Стверджує, що війна завершиться на велике християнське свято. Після чого український народ отримає шанс жити краще, ніж було до війни.

Водночас застеріг від бажання виїхати за кордон, оскільки на чужій землі буде дуже складно. "Не шукайте винних, нікого не звинувачуйте, це випробування. Моліться за всіх. Майте любов до людей, Господь своїх збереже. Потрібно потерпіти, на велике свято все вирішиться і житимете ще краще, ніж жили. Треба, щоб не виїжджали, а хто поїхав, щоб повертались. Бо це благословенна земля, по якій Богородиця ходить, а тим, хто виїхав, буде дуже важко. Потім самі побачите. Танки нехай їздять, а ви садіть, де тільки можна. Бережи нас Господь", - зазначив старець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...