"Подарунок" від Зе-команди! Банки можуть заблокувати картки українців: Кого залишать без доступу

В Україні банки все частіше блокують перекази і рахунки громадян. Найчастіше це роблять у разі виявлення сумнівних операцій. Наприклад, якщо зазвичай щомісяця витрачаєте 10 тис. грн, а тепер хочете провести платіж на 50 тис. грн. Також рахунки українців блокують через такі причини, передають Патріоти України.

  • якщо проводите операцію на велику суму;
  • якщо проводите багато дрібних операцій готівкою;
  • якщо робите більше ніж 100 операцій на місяць.

Як розповіла виконавча директорка Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, банк може зупинити операцію без попередження. При цьому на будь-яку трансакцію у користувача повинна бути відповідь: чому вона відбувається."Коли ви відкриваєте рахунок у банку, вас попросять заповнити анкету, зокрема, позначити, навіщо він вам потрібен", – підтверджує радник глави правління одного з банків Василь Невмержицький. Але якщо банк пропускає сумнівні операції, то за це доведеться заплатити великі штрафи. Фінансовий моніторинг – один зі способів скоротити рівень тіньової економіки.

Крім цього, блокування може статися, якщо відсутній "рух" по картці. Ще один можливий варіант, особливо тоді, коли карткою не користувалися тривалий час. У цьому випадку банк може заблокувати її в цілях безпеки до подальшого з'ясування ситуації у відділенні або ж за допомогою програми Приват24.

Змінили тактику: В Укренерго дали оптимістичний прогноз щодо відновлення електропостачання

субота, 26 листопад 2022, 9:50

Енергосистема України може вийти на графіки планових відключень світла вже цими вихідними. Проте, сьогодні, 26 листопада, визначено ліміти, які дозволяють зробити відключення електроенергії менш тривалими, передають Патріоти України. Як заявив голова "...

Будуть проблеми: Українців закликали зробити запас бензину та дизелю

субота, 26 листопад 2022, 9:42

Українцям потрібно запасатися бензином і дизельним паливом, оскільки цієї зими будуть перебої з паливом. Таку думку висловив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін, передають Патріоти України. За його словами, українцям потрібно приготуватися до пере...