"Подарунок" від Зе-команди! Банки можуть заблокувати картки українців: Кого залишать без доступу

В Україні банки все частіше блокують перекази і рахунки громадян. Найчастіше це роблять у разі виявлення сумнівних операцій. Наприклад, якщо зазвичай щомісяця витрачаєте 10 тис. грн, а тепер хочете провести платіж на 50 тис. грн. Також рахунки українців блокують через такі причини, передають Патріоти України.

  • якщо проводите операцію на велику суму;
  • якщо проводите багато дрібних операцій готівкою;
  • якщо робите більше ніж 100 операцій на місяць.

Як розповіла виконавча директорка Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, банк може зупинити операцію без попередження. При цьому на будь-яку трансакцію у користувача повинна бути відповідь: чому вона відбувається."Коли ви відкриваєте рахунок у банку, вас попросять заповнити анкету, зокрема, позначити, навіщо він вам потрібен", – підтверджує радник глави правління одного з банків Василь Невмержицький. Але якщо банк пропускає сумнівні операції, то за це доведеться заплатити великі штрафи. Фінансовий моніторинг – один зі способів скоротити рівень тіньової економіки.

Крім цього, блокування може статися, якщо відсутній "рух" по картці. Ще один можливий варіант, особливо тоді, коли карткою не користувалися тривалий час. У цьому випадку банк може заблокувати її в цілях безпеки до подальшого з'ясування ситуації у відділенні або ж за допомогою програми Приват24.

Україна отримала пільговий кредит від Канади

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:43

До державного бюджету України від Канади надійшло 2,4 млрд канадських доларів (1,8 млрд доларів США) кредиту на пільгових умовах. У грудні канадський уряд також підтримав Київ кредитом у 500 млн, нагадують Патріоти України. Як повідомила прес-служба Мі...

Українців попередили про подорожчання продуктів перед Великоднем: Чим треба запастись

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:28

В Україні продукти традиційно подорожчають перед Великоднем. Стало відомо, наскільки зміняться ціни на затребувані асортиментні позиції і чим потрібно запастись перед святом, передають Патріоти України. З початку року в країні максимально зросли ціни н...