У засмажку традиційно кладуть моркву та цибулю чи цибулю та моркву. Ось тут і виникає питання щодо першочерговості закладання цих інгредієнтів в сковороду. Засмажка потрібна для багатьох страв. Щоб вона не зіпсувала їх смак пригорілою морквою чи цибулею, потрібно підсмажувати їх в правильній послідовності, передають Патріоти України.
Про це ніхто не замислюється до моменту, коли звучить питання. Почнемо з того, що коренеплоди мають різний час приготування. А ще є фактор взаємодії, від якого багато чого залежить.
Шеф-кухарі рекомендують спочатку класти на обсмаження саме цибулю. Вона буде мати золотистий колір та м’яку текстуру. А ще приємний аромат.
Звичайно, нічого критичного не станеться, якщо спочатку посмажити моркву. Проте вона виділяє сік. В результаті цибуля не зможе набути потрібного просмажування та віддати аромат і смаком в повному обсязі.
Просто треба робити за визначеною схемою дій. Спочатку ви кладете цибулю. Як тільки бачите золотисту скоринку, тоді кладете моркву. Ось і вся технологія закладання коренеплодів в сковороду.
Якщо ви втомилися від звичайних курячих котлет, то саме час спробувати щось нове. Щоб котлети вийшли ніжними і соковитими, досвідчені кулінари здавна використовували одну секретну техніку, передають Патріоти України. Традиційний фарш, який є основним і...
Християни східного обряду 12 грудня за новим календарем (25 грудня за старим) вшановують пам'ять святого Спиридона Триміфунтського, який зціляв від недуг і воскрешав людей. У народному календарі - Спиридонів день. За старим стилем 12 грудня шанували св...