Золото і срібло - найпопулярніші метали при виготовленні прикрас. Зазвичай золоті та срібні вироби не поєднують в одному образі, хоча стилісти запевняють, що прийшов час забути стереотипи та почати сміливо міксувати різні метали. Однак, якщо слідувати не модним порадам, а думці фахівців з вчення фен-шуй, золото і срібло одночасно поєднувати не рекомендується, передають Патріоти України.
Золото і срібло - це метали з різною енергетикою. Відповідно, вони по-різному впливають на організм. Зокрема, золото містить в собі потужну енергію, яка збуджує прагнення та бажання, дарує величезний заряд сили і могутності. А срібло огортає людину аурою спокою, призводить до гармонії з самим собою. Що буде якщо носити золото зі сріблом? Людина, яка комбінує прикраси з цих металів, піддаватиме себе дисонансу.
Золото стане кращим супутником людей, які ведуть розмірений спосіб життя, і тих, хто потребує додаткового енергетичного підживлення. Воно додасть енергії і сили жителям невеликих міст і селищ. Людям, які живуть в мегаполісі, від золотих прикрас краще відмовитися.
Якщо людина дуже активна, то їй також не варто носити ювелірні прикраси, виготовлені з цього металу. Золото є потужним джерелом енергії, і вона буде вже як тягар для і без того енергійної людини.
Срібло активно транслює жіночу енергетику, тому чуттєвим чоловікам варто відмовитися від срібних прикрас, інакше вони можуть погіршити в них жіночі якості. Чоловікам, яким не вистачає спокою й умиротворення, варто придбати срібну прикрасу. Також срібло має антибактеріальний та знезаражувальний ефект. Якщо ви носите срібну прикрасу і вона швидко темніє, значить метал працює на благо людини, забираючи весь негатив і оберігаючи від хвороб.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...