А ви це знали? Чому не можна пити чай із ложкою в чашці - суть відомого забобону

Про те, що ложечку, якою розмішували цукор, необхідно виймати з чашки перед тим, як пити чай чи каву, знають усі, передають Патріоти України. Але чи заглиблювались у суть цього забобону?

Ложка в чаї могла служити містком, через який нечиста сила може проникнути у напій. В такому разі людина, яка вип’є його, отримає цілу купу різних неприємностей. Також залишена в чаї ложка віщує неуспіх у справах, якого можна позбутись, тільки позбувшись поганої звички. У разі, якщо ложку в чашці залишає незаміжня дівчина, це означає, що їй не вдасться вийти заміж.

Якщо ложка падає зі столу, це віщує швидкий прихід гостей. Щоби "скасувати" дію прикмети, треба постукати ложкою, що впала, по підлозі. А от по столу стукати ложкою не варто. Це до сварки між тими, хто за цим столом сидить.

Знайдена ложка віщує різні речі, залежно від того, яка саме це ложка і в якому вона стані. Якщо ви виявили цей прибор у несподіваному місці, це до прибутків. Знайдені одночасно дві ложки, особливо чайні, обіцяють незабаром створення сім’ї. Срібна ложка – однозначно хороша прикмета. Вона віщує добробут і завершення фінансових проблем. А от брудні та поламані ложки підбирати не варто – нічого доброго така знахідка не принесе.

Візьміть на замітку: Українцям назвали чотири способи, як врятувати заощадження від інфляції

неділя, 28 травень 2023, 9:00

Економіка нашої держави переживає кризу через повномасштабну війну з російськими окупантами. Українцям повідомили, як можна зберегти свої гроші від інфляції. Названо чотири найкращі способи. Глава Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, як...

Чим полити город, щоб врятувати картоплю від дротяника - два засоби без хімії

неділя, 28 травень 2023, 8:43

Дротяник хоч і не так поширений на городі як колорадський жук, але він у рази небезпечніший. Досвідчені городники розповіли чим полити грядки, щоб врятувати врожай, передають Патріоти України. Що таке дротяник? Це личинка жука-лускуна. Саме личинки неб...