Про те, що ложечку, якою розмішували цукор, необхідно виймати з чашки перед тим, як пити чай чи каву, знають усі, передають Патріоти України. Але чи заглиблювались у суть цього забобону?
Ложка в чаї могла служити містком, через який нечиста сила може проникнути у напій. В такому разі людина, яка вип’є його, отримає цілу купу різних неприємностей. Також залишена в чаї ложка віщує неуспіх у справах, якого можна позбутись, тільки позбувшись поганої звички. У разі, якщо ложку в чашці залишає незаміжня дівчина, це означає, що їй не вдасться вийти заміж.
Якщо ложка падає зі столу, це віщує швидкий прихід гостей. Щоби "скасувати" дію прикмети, треба постукати ложкою, що впала, по підлозі. А от по столу стукати ложкою не варто. Це до сварки між тими, хто за цим столом сидить.
Знайдена ложка віщує різні речі, залежно від того, яка саме це ложка і в якому вона стані. Якщо ви виявили цей прибор у несподіваному місці, це до прибутків. Знайдені одночасно дві ложки, особливо чайні, обіцяють незабаром створення сім’ї. Срібна ложка – однозначно хороша прикмета. Вона віщує добробут і завершення фінансових проблем. А от брудні та поламані ложки підбирати не варто – нічого доброго така знахідка не принесе.
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...