Про те, що не варто вживати каву перед сном, знає чи не кожен любитель цього напою. Тому багато людей віддають перевагу вечірньому чаюванню. Але дієтологи переконують - це теж не найкраща ідея, передають Патріоти України.
Так само, як і кава, чай містить кофеїн – природний стимулятор нервової системи. Так, його дещо менше: у каві приблизно 160 мг на чашку, у чорному чаї – до 80 мг і у зеленому чаї – до 45 мг. Тим не менше, навіть цієї дози може вистачити, щоби завадити легкому засинанню.
Окрім того напій має сечогінну дію. Випита на ніч чашка чаю може змусити вас прокинутись для походу в туалет. А то й не один раз.
А ще вміст танінів у чаї перешкоджає правильному засвоєнню заліза. Особливо від цього страждають люди із залізодефіцитною анемією. А один із виявів цього стану – це саме проблеми зі сном.
Тим не менше, підібрати чай, який не чинитиме збудливої дії можна. Ба більше, можна зупинити свій вибір на трав’яному чаї, котрий навіть допоможе заснути. Насамперед це ромашковий чай чи напій на основі лимонника. Також безпечним може бути зелений чай, якщо заварювати його не міцно.
В будь-якому разі, не варто пити чай безпосередньо перед сном. Краще почаювати разом із вечерею – за 3-4 години до того, як відправитись до ліжка.
Кущі малини, як правило, дуже легко вирощувати в садах, але є одне завдання, яке потрібно виконати в травні, щоб отримати щедрий урожай. Садівники зазначають, що малину потрібно удобрювати відразу після того, як вона почне цвісти, адже у цей період в...
Банани часто вважаються одним із найкорисніших фруктів завдяки своїй поживній цінності та універсальності у щоденному раціоні. Їх зручно брати з собою, легко поєднувати з іншими продуктами й вони чудово смакують, передають Патріоти України. . Однак, на...