А ви це знали? Чому не можна пити на ніч чай - несподівана відповідь

Про те, що не варто вживати каву перед сном, знає чи не кожен любитель цього напою. Тому багато людей віддають перевагу вечірньому чаюванню. Але дієтологи переконують - це теж не найкраща ідея, передають Патріоти України.

Так само, як і кава, чай містить кофеїн – природний стимулятор нервової системи. Так, його дещо менше: у каві приблизно 160 мг на чашку, у чорному чаї – до 80 мг і у зеленому чаї – до 45 мг. Тим не менше, навіть цієї дози може вистачити, щоби завадити легкому засинанню.

Окрім того напій має сечогінну дію. Випита на ніч чашка чаю може змусити вас прокинутись для походу в туалет. А то й не один раз.

А ще вміст танінів у чаї перешкоджає правильному засвоєнню заліза. Особливо від цього страждають люди із залізодефіцитною анемією. А один із виявів цього стану – це саме проблеми зі сном.

Тим не менше, підібрати чай, який не чинитиме збудливої дії можна. Ба більше, можна зупинити свій вибір на трав’яному чаї, котрий навіть допоможе заснути. Насамперед це ромашковий чай чи напій на основі лимонника. Також безпечним може бути зелений чай, якщо заварювати його не міцно.

В будь-якому разі, не варто пити чай безпосередньо перед сном. Краще почаювати разом із вечерею – за 3-4 години до того, як відправитись до ліжка.

Психологічний тест: Виберіть сукню - і дізнайтеся, що про вас думають

неділя, 19 травень 2024, 21:07

Деталі. Бажано уявити, ніби ви поспішаєте на урочистий захід і вам терміново потрібно зібрати модний аутфіт із запропонованих варіантів. Уважно подивіться на кожну з чотирьох суконь на зображенні нижче, але не фокусуйтеся надто довго — намагайтеся вибр...

Вся правда про банани: Ось кому їх не можна їсти

неділя, 19 травень 2024, 17:50

Цей екзотичний фрукт, давно перестав бути чимось незвичайним. Сьогодні він доступний в нас і іноді коштує дешевше, ніж яблука. Але чи приносять користь банани нашому організму, чи навпаки шкодять? Поговоримо про це просто зараз. Насамперед, що можна ск...