А ви це знали? Чому організм сприймає алкоголь все гірше з кожним роком

Навіть один або два напої можуть мати великий вплив, починаючи з певного віку. Розбираємося, чому так трапляється та що робити, щоб мати гарне самопочуття після випитого алкоголю, передають Патріоти України.

«Пийте в міру» — це порада, яку ми чуємо часто, але інколи її нелегко дотримуватися. Та якщо керуватися цим правилом, можна почуватися досить добре навіть попри вживання алкоголю.

Відповідно до дієтичних рекомендацій для американців на 2020−2025 роки, помірне вживання алкоголю визначається як не більше двох напоїв на день для чоловіків і не більше одного напою на день для жінок. Здавалося б, якщо ми щодня випиваємо келих вина після роботи, то не завдаємо великої шкоди своєму тілу та мозку, чи не так? Але все не так просто. Вплив алкоголю на організм залежить від вашого віку. Ось про що слід пам’ятати, вживаючи спиртні напої.

Як один-два алкогольні напої на день впливають на організм у 20, 30 і 40 років

Ваші 20 років — це стійкий період для організму — можливо, тому похмілля не таке вже й відчутне. У цей час печінка і мозок мають найбільшу стійкість. Лобові частки (міркування та судження) не зовсім розвинені. Людина готова більше пити або ризикувати, і це може сформувати звички, які згодом спричинять проблеми.

Ймовірно, ви не помітите великої різниці у 30 років, якщо п'єте помірно, але важливо пам’ятати про загальний стан здоров’я. Алкоголь підвищує ризик захворювань печінки та утворення рубців (цирозу). Не варто пити більше однієї-двох склянок алкогольних напоїв на тиждень, щоб не отримати букет хвороб, спричинених безконтрольним вживанням.

У 40 років небезпеки для здоров’я починають з’являтися більше. Ожиріння, діабет, гіпертонія та високий рівень холестерину підвищують ризик серцевих нападів, інсультів та деменції з малим інсультом. Якщо у вас вже є якесь із захворювань, навіть невелика кількість алкоголю може збільшити ризик таких подій, як серцеві напади чи інсульти, тому майте це на увазі.

Як один-два алкогольні напої впливають на організм у віці 50−60 років

У 50 років навіть помірне вживання може завдати шкоди організму. Окрім пошкодження судин і ризику деменції, алкоголь підвищує ризик раку молочної залози, стравоходу та печінки (після хвороби). Оскільки ризик захворювання на рак різко зростає з віком, додавання будь-якої кількості алкоголю в раціон тільки збільшить небезпеку. Крім того, з віком стає все складніше заснути та добре спати, а кофеїн, сигарети та алкоголь заважають сну.

Шкода мозку від навіть однієї склянки на день є гіршою, коли вам за 60 / Фото: Unsplash/Matthieu JoannonУ 60 років ви, швидше за все, почнете відчувати вплив помірного вживання алкоголю на свій організм. Це тому, що люди похилого віку частіше втрачають фермент для метаболізму алкоголю (алкогольдегідрогеназу). У літніх людей менше резерву в мозку, печінці та нирках. Шкода мозку від навіть однієї склянки на день є гіршою, коли вам за 60.

Думайте про алкогольні напої, як про батончики. Вони чудові, але можуть збільшити вашу вагу та рівень цукру в крові, а протягом десятиліть підвищують ризик розвитку раку та хронічних захворювань, які можуть призвести до погіршення здоров’я. Якщо ви хочете залишатися якомога здоровішим і почуватися якнайкраще з віком, чи потрібно вам повністю відмовитися від алкоголю? Ні, і важливо пам’ятати, що інші фактори (наприклад, ожиріння чи гіпертонія) також впливають на дію алкоголю на організм.

Джерело: Новое время

Психологічний тест! Виберіть колір і дізнайтеся, що на вас чекає в особистому житті

субота, 13 квітень 2024, 17:08

Психологічні тести у картинці здатні багато розповісти про людину. Адже вони ґрунтуються на аналізі підсвідомості, оскільки саме вона дуже впливає на те, що ви бачите, передають Патріоти України. Цей психологічний тест розповість, що на вас чекає в осо...

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...