Папороть кімнатна - красива рослина, яке вписується практично в будь-який інтер'єр, але її оточує містика і забобони, передають Патріоти України.
Папороть досить популяра кімнатна рослина, однак, перш ніж завести її переконайтеся, що у домочадців немає алергії. Тому що тим, хто страждає на алергію папороть зашкодить. Справа в тому, що у папоротевих рослин специфічний запах і якщо його вдихати тривалий час, це може спровокувати запаморочення і напади головного болю, алергічні реакції і втрату сну.
Також не можна тримати в будинку папороть забобонним людям. Дивлячись на неї, такі люди можуть "накручувати" себе, що всі біди в домі і проблеми зі здоров'ям саме через неї.
Папороть виділяє спори, які можуть з повітрям потрапити в органи дихання або осісти на шкірі. Це небезпечно для алергіків і людей з шкірними захворюваннями, оскільки може викликати гостру реакцію або напад астми. Також небезпечне потрапляння спор і частин листя рослини в їжу – це призведе до розладу травлення.
Кімнатну папороть потрібно поставити там, де висока вологість повітря і тьмяне освітлення, оскільки рослина не любить сонячне світло. Зверніть увагу, що папороть потрібно часто поливати.
Краса починається зсередини — це не просто влучний вираз, а науково доведений факт. Стан шкіри, волосся, нігтів, як і всього організму залежить від того, що ми їмо. Адже збалансоване харчування, яке містить вітаміни, мінерали та інші корисні речовини, ...
Серед особливостей інтелекту, які ми часто приписуємо котам, є така негативна риса, як мстивість. Люди нерідко вважають, що пухнасті тваринки здатні запам’ятовувати, хто приніс їм негативні емоції, формувати до них почуття образи і відповідати їм взаєм...