А ви це знали? Чому папороть не можна тримати в квартирі - кілька важливих причин

Папороть кімнатна - красива рослина, яке вписується практично в будь-який інтер'єр, але її оточує містика і забобони, передають Патріоти України.

Чому папороть не можна тримати в квартирі - візьміть на замітку

Папороть досить популяра кімнатна рослина, однак, перш ніж завести її переконайтеся, що у домочадців немає алергії. Тому що тим, хто страждає на алергію папороть зашкодить. Справа в тому, що у папоротевих рослин специфічний запах і якщо його вдихати тривалий час, це може спровокувати запаморочення і напади головного болю, алергічні реакції і втрату сну.

Також не можна тримати в будинку папороть забобонним людям. Дивлячись на неї, такі люди можуть "накручувати" себе, що всі біди в домі і проблеми зі здоров'ям саме через неї.

Чим небезпечна папороть - кому не варто заводити рослину

Папороть виділяє спори, які можуть з повітрям потрапити в органи дихання або осісти на шкірі. Це небезпечно для алергіків і людей з шкірними захворюваннями, оскільки може викликати гостру реакцію або напад астми. Також небезпечне потрапляння спор і частин листя рослини в їжу – це призведе до розладу травлення.

Де в квартирі повинна стояти папороть

Кімнатну папороть потрібно поставити там, де висока вологість повітря і тьмяне освітлення, оскільки рослина не любить сонячне світло. Зверніть увагу, що папороть потрібно часто поливати.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...