А ви це знали? Чому в омлет не потрібно додавати борошно - поради щодо приготування ідеальної страви

Ідеальний омлет має ніжну консистенцію та тане у роті. Щоб страва вийшла пишною і не "падала" при подачі на тарілку, досвідчені господині радять готувати омлет без додавання борошна, зазначають Патріоти України.

Завдяки борошну омлет піднімається в сковороді, але якщо переборщити з його кількістю, тоді страва вийде занадто щільної консистенції і вас розчарує.

Для стандартного омлету з трьох курячих яєць середнього розміру потрібно взяти не більше столової ложки пшеничного борошна. Потрібно правильно вводити інгредієнт, щоб в омлеті в жодному разі не утворилися грудочки.

Перед тим, як додавати борошно в омлет, його потрібно кілька разів просіяти, а потім акуратно всипати в яєчну масу. Добре перемішайте всі компоненти між собою за допомогою вилки та виливайте омлет на сковороду.Накрийте кришкою омлет, змащеною невеликою кількістю рослинної олії з внутрішньої сторони. Коли поверхня омлету почне схоплюватися, акуратно широкою лопаткою підтягніть його знизу. Омлет повинен легко відокремитися від сковороди. Підведіть лопатку під весь омлет, притисніть другою лопаткою і швидко переверніть. Готуйте омлет 3 хвилини.

Замість молока експериментуйте з додаванням до омлету вершків, сметани, кефіру, і спостерігайте, яка консистенція готового омлету вам подобатиметься більше.

Задача не проста! Потренуйте мозок - чи знайдете кішку серед людей

понеділок, 27 березень 2023, 19:14

Чому б вам не спробувати свої сили в розгадуванні цієї далеко не найпростішої головоломки, в якій інтернет-користувачам пропонується знайти кішку серед великого числа людей. У цілому ж на пошуки відводиться всього 4 секунди - адже саме таким на даний м...

Перевірте себе на уважність і кмітливість: Подивіться на картинку, начебто все в ній добре, але щось явно не так

понеділок, 27 березень 2023, 18:12

Як добре ви пам'ятаєте те, що вивчали в школі? Чи ерудована ви людина? Чи вважаєте себе уважною і кмітливою? Швидше за все, так! Адже ми з вами регулярно тренуємо мозок, вирішуємо різні хитрі завдання і розгадуємо незвичайні загадки, передають Патріоти...