А ви це знали? Чи потрібно вивертати постільну білизну під час прання - хитрість, щоб зберегти міцність матеріалу

Спати на чистій постільній білизні завжди приємно та корисно для здоров’я, передають Патріоти України.

Виробники не втомлюються створювати нові колекції постільної білизни, радуючи різноманітністю фарб, вишивок та орнаментів. Однак багато господинь не знають, як правильно доглядати постільну білизну, щоб тканина менше зношувалась.

Подробиці

Нагадаємо основні правила догляду за постільною білизною, ви звіртесь чи все знаєте, та приміняєте в побуті.

Існують прості правила, дотримуючись яких можна надовго зберегти міцність матеріалу та насичені фарби. Будь-яка білизна потребує ретельного догляду. Так, комплект постільної білизни з бавовни перемо у прохолодній воді та вручну.

Готуючи білизну до прання, її потрібно спершу вивернути навиворіт. Міняти та прати білизну потрібно 1-2 рази на 7 днів, влітку – кожні 2-3 дні.

Перед пранням білизну розподіляємо за кольором та температурою прання. Не можна прати тонку шовкову білизну із цупкими тканинами. Оптимальною для прання вважається температура не вище 40 градусів. Цього достатньо, щоб позбутися мікробів на білизні і зберегти тканину.

При пранні білизни в пральній машинці потрібно дотримуватися обмежень, що стосуються ваги, і повністю не завантажувати барабан.

Сушимо білизну відразу після прання на подвір’ї, вивернувши її навиворіт. Бавовняну постіль прасуємо з лицьового боку, вишивку – прасуємо по виворітній стороні. Вироби із натуральних тканин можуть дати усадку після прання, що потрібно враховувати.

Соя - продукт, якого бояться дарма: Чому її варто додати до раціону

четвер, 17 липень 2025, 19:05

Соя - популярна бобова культура, що походить з Азії і вже давно є основною частиною кухні в Китаї, Японії та Кореї, передають Патріоти України. В Європу вона прийшла у XIX столітті завдяки австрійському професору Хаберланду, який сприяв її адаптації до...

Дачникам на замітку! Коли не можна поливати город - найгірший час

четвер, 17 липень 2025, 18:30

Правильний полив - ключ до щедрого врожаю. Недотримання режиму може створити ідеальні умови для розвитку хвороб, ослабити рослини та навіть звести нанівець усі зусилля. Експерти пояснили, чому певна частина доби є найгіршим моментом для поливу. Також о...