А ви це знали? Чи потрібно вивертати постільну білизну під час прання - хитрість, щоб зберегти міцність матеріалу

Спати на чистій постільній білизні завжди приємно та корисно для здоров’я, передають Патріоти України.

Виробники не втомлюються створювати нові колекції постільної білизни, радуючи різноманітністю фарб, вишивок та орнаментів. Однак багато господинь не знають, як правильно доглядати постільну білизну, щоб тканина менше зношувалась.

Подробиці

Нагадаємо основні правила догляду за постільною білизною, ви звіртесь чи все знаєте, та приміняєте в побуті.

Існують прості правила, дотримуючись яких можна надовго зберегти міцність матеріалу та насичені фарби. Будь-яка білизна потребує ретельного догляду. Так, комплект постільної білизни з бавовни перемо у прохолодній воді та вручну.

Готуючи білизну до прання, її потрібно спершу вивернути навиворіт. Міняти та прати білизну потрібно 1-2 рази на 7 днів, влітку – кожні 2-3 дні.

Перед пранням білизну розподіляємо за кольором та температурою прання. Не можна прати тонку шовкову білизну із цупкими тканинами. Оптимальною для прання вважається температура не вище 40 градусів. Цього достатньо, щоб позбутися мікробів на білизні і зберегти тканину.

При пранні білизни в пральній машинці потрібно дотримуватися обмежень, що стосуються ваги, і повністю не завантажувати барабан.

Сушимо білизну відразу після прання на подвір’ї, вивернувши її навиворіт. Бавовняну постіль прасуємо з лицьового боку, вишивку – прасуємо по виворітній стороні. Вироби із натуральних тканин можуть дати усадку після прання, що потрібно враховувати.

Народні забобони: Які три речі українці завжди тримали в помешканні, бо ті пускають у домівку нечисту силу

понеділок, 5 травень 2025, 12:30

Наші пащури вірили, що деякі речі можуть бути не тільки корисними у побуті, але й виступати як обереги. І тому ставилися до таких предметів шанобливо і обережно. Кілька речей у домі які є насправді практично в кожного українця, можуть бути потужними за...

А ви це знали? Чому імбир варто включити у щоденний раціон

понеділок, 5 травень 2025, 12:05

Імбир давно здобув репутацію природного засобу, який підтримує здоров’я та допомагає при різних недугах. Особливо він цінується за здатність полегшувати травлення та зменшувати запальні процеси, передають Патріоти України. Цей ароматний корінь широко в...