Багато господинь при приготуванні каші з тієї чи іншої крупи часто запитують про необхідність попереднього промивання, передають Патріоти України.
З одного боку, миття здається цілком логічним етапом підготовки продукту, оскільки дозволяє позбутися можливих забруднень і покращити смакові якості готової страви. Однак деякі види круп цього однозначно не потребують.
Відповідь очевидна: пшоно потребує підготовчого етапу. Більше того, промивати крупу слід навіть неодноразово.
Кулінари рекомендують спочатку використовувати воду теплої температури, а потім переключитися на гарячу.
Час промивання буде різним.
Як правило, слід орієнтуватися на колір рідини, що стікає.
Якщо вода каламутна, то готувати пшоно рано.
Коли рідина буде безбарвною, можна приступати безпосередньо до варіння каші.
Так само рекомендують робити і з перловкою.
Вважається, що промивати потрібно будь-яку крупу. Винятком може бути лише манка, пластівці швидкого приготування та подібні продукти харчування.
Прикро бачити плями кави на білих речах. Якщо у вас сталася така ж неприємність, потрібно швидко діяти. В цьому випадку або ви плями видалити встигнете, або вони зіпсують остаточно ваші улюблені речі, передають Патріоти України. . Якщо розлили, тоді пр...
Як новачок, так і досвідчений спортсмен можуть робити помилки, які сповільнюють прогрес, а тому не варто сподіватися на успіх у зниженні ваги, якщо не звертати уваги на свій розпорядок дня та спосіб життя. Важливо проаналізувати, що може заважати досяг...