А ви це знали? Як довше зберігати імбир у домашніх умовах

Імбир — важливий продукт взимку, адже він не лише покращує смак чаю, але й підвищує імунітет. Та інколи він псується швидше, ніж його встигають використати, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Імбир надзвичайно корисний продукт на кухні, який славиться своїм яскравим смаком. Проте, часто буває, що його корінь швидко висихає і стає непридатним для спроживання, якщо лежить надто довго. Розбираємося, що робити, щоб цього не сталося.

Щоб корінь імбиру, від якого ви відрізали шматочок, якомога довше залишався свіжим, його слід зберігати в холодильнику, а не на стільниці. Попередньо покладіть продукт у герметичний поліетиленовий пакет, щоб всередину потрапляло якнайменше повітря.

Додатково пакет допоможе позбутися вологи, яка може скупчуватися на поверхні кореня. А це вбереже імбир від утворення плісняви. Існує ще одне важливе правило, про яке не варто забувати. Перед зберіганням, корінь не можна повністю чистити і нарізати на шматки. Через це він швидше зіпсується. Як довго можна зберігати імбир в холодильнику? Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, то продукт пролежить до двох місяців.

Інколи буває, що можна очистити і нарізати забагато імбиря. Що з ним робити в такому разі? Не викидайте продукт, а краще загорніть всі залишки в поліетиленову харчову плівку і покладіть до холодильника. Проте, пам'ятайте, що в такому вигляді він вже не зможе зберігатися місяцями, його варто вжити протягом одного тижня.

Існує ще один цікавий спосіб довше зберегти вже порізаний корінь імбиру. Покладіть його в банку з горілкою і поставте до холодильника. Завдяки спирту продукт буде свіжим протягом 8 тижнів.

Якщо ви купили забагато імбиру і тепер не знаєте, як його зберігати, спробуйте заморозити. Попередньо продукт слід загорнути в харчову плівку. Якщо шматочки кореня надто великі, розламайте їх. В морозильній камері імбир зможе лежати до 6 місяців.

Наслідки будуть дуже сумні! Ці дві помилки в харчуванні роблять кров густою

п’ятниця, 11 квітень 2025, 8:50

Стан крові безпосередньо впливає на роботу всього організму, особливо серцево-судинної системи. "Густа" кров, або кров з підвищеною в'язкістю, гірше циркулює судинами, що збільшує ризик утворення тромбів, інфарктів та інсультів. Які продукти провокують...

Народні прикмети на 11 квітня. Зірвана цього дня гілка берези українцями спрадавна вважалася не лише окрасою оселі

п’ятниця, 11 квітень 2025, 7:05

11 квітня за новим стилем вшановують пам'ять священномученика Антипа Асійського, мученика Мартиніана і святого Калініка Черніцького. За старим стилем у сьогодні згадують священномученика Марка, єпископа Арефусійського. У народі свято 11 квітня було від...