А ви це знали? Яке молоко корисніше - сире чи пастеризоване

Молоко є важливим джерелом поживних речовин. На ринку можна знайти пастеризоване та сире молоко, проте яке з них корисніше? На це питання відповіли в health. Обидва види молока мають свої переваги, передають Патріоти України.

Користь пастеризованого молока

Пастеризація робить молоко безпечнішим для людини, оскільки процес нагрівання вбиває шкідливі організми, що містяться у сирому. Ці мікроорганізми можуть викликати захворювання та призводити до швидшого псування молока.

Користь сирого молока

Згідно з дослідженням, люди, які виросли на сирому молоці, як правило, мають рідший ризик появи астми, алергії. Це може бути через те, що такі люди піддаються впливу патогенів з раннього віку, які можуть наростити імунну систему і пізніше захистити від розвитку імунних захворювань. Проте важливо почати пити сире молоко на початку свого життя, пізніше питання може не дати тих самих переваг.

Відмінності між пастеризованим та сирим молоком

Експерти зазначають, що немає суттєвої харчової різниці між сирим і пастеризованим молоком. Проте процес пастеризації призводить до невеликих втрат певних поживних речовин, таких як В12, вітамін Е, С, фолієва кислота та рибофлавін.

У результаті в сирому молоці міститься більше вітаміну С, який діє як потужний антиоксидант в організмі. Проте як сире, так і пастеризоване молоко є хорошими джерелами кількох необхідних поживних речовин, а саме білку, вітамінів групи В, селену та кальцію.

Ви будете здивовані! Який колір одягу категорично не підходить кожному із знаків зодіаку

субота, 20 липень 2024, 22:30

Природньо, що кожна людина прагне гарно виглядати та стильно вдягатися, передають Патріоти України. Для цього не обов'язково витрачати купу грошей — якщо, звичайно, дослухатися до порад Джорджо Армані. А ще, виявляється, варто звертати увагу на поради ...

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...