А ви це знали? Яке молоко корисніше - сире чи пастеризоване

Молоко є важливим джерелом поживних речовин. На ринку можна знайти пастеризоване та сире молоко, проте яке з них корисніше? На це питання відповіли в health. Обидва види молока мають свої переваги, передають Патріоти України.

Користь пастеризованого молока

Пастеризація робить молоко безпечнішим для людини, оскільки процес нагрівання вбиває шкідливі організми, що містяться у сирому. Ці мікроорганізми можуть викликати захворювання та призводити до швидшого псування молока.

Користь сирого молока

Згідно з дослідженням, люди, які виросли на сирому молоці, як правило, мають рідший ризик появи астми, алергії. Це може бути через те, що такі люди піддаються впливу патогенів з раннього віку, які можуть наростити імунну систему і пізніше захистити від розвитку імунних захворювань. Проте важливо почати пити сире молоко на початку свого життя, пізніше питання може не дати тих самих переваг.

Відмінності між пастеризованим та сирим молоком

Експерти зазначають, що немає суттєвої харчової різниці між сирим і пастеризованим молоком. Проте процес пастеризації призводить до невеликих втрат певних поживних речовин, таких як В12, вітамін Е, С, фолієва кислота та рибофлавін.

У результаті в сирому молоці міститься більше вітаміну С, який діє як потужний антиоксидант в організмі. Проте як сире, так і пастеризоване молоко є хорошими джерелами кількох необхідних поживних речовин, а саме білку, вітамінів групи В, селену та кальцію.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...