Багато приладів витрачають велику кількість електроенергії в режимі очікування протягом тривалого часу. Серед них: телевізори, комп'ютери, мобільні телефони, Зарядні пристрої та інші пристрої, які постійно залишені в режимі готовності, передають Патріоти України.
Вивчивши різні типи побутової техніки, вчені визначили, що найбільш енерговитратними в режимі очікування є прилади з технологією "розумного будинку". Такі пристрої як розумні розетки, розумні термостати і розумні замки витрачають значну кількість електроенергії, залишаючись в режимі очікування.
Існують технології, які можуть допомогти зменшити витрату електроенергії в режимі очікування. Наприклад, автоматичне вимикання електроприладів при їх невикористанні, програмне забезпечення для управління енергоспоживанням або використання компонентів в побутових приладах, які потребують менше електроенергії.
Крім того, деякі виробники починають впроваджувати функцію швидкого виходу з режиму очікування, щоб скоротити споживання енергії.
Фахівці з енергозбереження пропонують поради, такі як вимкнення приладів, коли вони не використовуються, вимкнення зарядних пристроїв, коли вони не заряджають пристрої, та використання розумних розеток для керування електроприладами.
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...