Багато приладів витрачають велику кількість електроенергії в режимі очікування протягом тривалого часу. Серед них: телевізори, комп'ютери, мобільні телефони, Зарядні пристрої та інші пристрої, які постійно залишені в режимі готовності, передають Патріоти України.
Вивчивши різні типи побутової техніки, вчені визначили, що найбільш енерговитратними в режимі очікування є прилади з технологією "розумного будинку". Такі пристрої як розумні розетки, розумні термостати і розумні замки витрачають значну кількість електроенергії, залишаючись в режимі очікування.
Існують технології, які можуть допомогти зменшити витрату електроенергії в режимі очікування. Наприклад, автоматичне вимикання електроприладів при їх невикористанні, програмне забезпечення для управління енергоспоживанням або використання компонентів в побутових приладах, які потребують менше електроенергії.
Крім того, деякі виробники починають впроваджувати функцію швидкого виходу з режиму очікування, щоб скоротити споживання енергії.
Фахівці з енергозбереження пропонують поради, такі як вимкнення приладів, коли вони не використовуються, вимкнення зарядних пристроїв, коли вони не заряджають пристрої, та використання розумних розеток для керування електроприладами.
Слабкий сигнал Wi-Fi - одна з найпоширеніших проблем у сучасних домівках. Ви дивитеся фільм або працюєте онлайн, а інтернет раптом гальмує? Часто це пов’язано не з тарифом або провайдером, а з розташуванням роутера і предметами поруч із ним, передають ...
Якщо ви не любите використовувати хімічні репеленти від комах, експерт з прибирання запропонував простий та ефективний метод – покласти одну траву в шафу, щоб відлякати міль, передають Патріоти України. Основні моменти: