Людям за 60 років краще пити зелений чай і трав'яні збори — ці напої позитивно впливають на всі системи організму, передають Патріоти України.
Не всі чаї корисні, особливо для людей за 60. Наприклад, міцний чай може вимивати кальцій з організму. Це пов'язано з умістом танінів, які зв'язують кальцій і роблять його недоступним для засвоєння. Деякі сорти чаю містять високу концентрацію кофеїну, який провокує підвищення тиску. Отже, розповідаємо, від яких чаїв літнім людям краще відмовитися і що пити натомість.
Занадто міцний чай може стати причиною крихкості кісток. Також цей напій може спричинити зневоднення, через що погіршується стан шкіри. Це проявляється у вигляді сухості, втрати пружності та прискореного процесу старіння.
Не рекомендовано пити вчорашній чай, в якому можуть бути шкідливі сполуки, що вкрай небезпечні для роботи печінки та нирок.
Солодкий чай – це ворог для людей будь-якого віку. Він збільшує ризик розвитку діабету ІІ типу, призводить до зайвої ваги та погіршує обмін речовин.
Лікарі не радять пити дуже гарячий чай. Дослідження підтверджують, що регулярне вживання напоїв з температурою вище 60°C підвищує ризик раку стравоходу на 90%.
Літнім людям треба вживати зелений чай, багатий на катехіни й антиоксиданти. Трав'яні збори теж підуть на користь — м'ята, меліса, шипшина і звіробій допомагають заспокоїти нервову систему, зміцнити сон і знизити тиск. Для гіпертоніків краще підійдуть трав'яні чаї – ромашка, м'ята, меліса.
Носіння годинника на внутрішній стороні зап'ястя часто асоціюється з військовими та працівниками правоохоронних органів. Цей спосіб може здаватися незвичним для цивільних, але він має під собою ряд вагомих причин, що кореняться в тактичній необхідності...
Сильні м’язи та хороша фізична підготовка можуть майже вдвічі зменшити ризик смерті у разі захворювання на рак. Таких висновків дійшли вчені у дослідженні, опублікованому в науковому журналі British Journal of Sports Medicine, пише The Guardian, переда...