Корисний і смачний продукт, який несе в собі багато користі, може бути небезпечний. Мед - це універсальний підсолоджувач, але не завжди його можна використовувати, передають Патріоти України.
Існує думка, що мед може стати справжньою отрутою, якщо його використовувати в гарячій випічці та інших продуктах. Мед дійсно не можна використовувати, наприклад, в гарячому чаї. Він моментально втрачає свої корисні якості і тієї користі, яку ви очікуєте, не принесе.
Багато кулінарів радять не використовувати мед відразу в випічці. При нагріванні мед стає звичайним сиропом. Коли випікаєте торти або булочки, медом варто просочувати коржі, тоді солодка здоба буде не так швидко черствіти та термін придатності виробу буде продовжений. Крім того, випічка з медом стане ароматніше. Важливо правильно його використовувати.
Вам потрібно:
У каструлю налити теплої води, додати цукор та рослинне масло 1 столову ложку. Розмішати поки цукор повністю не розчиниться. Груші почистити і порізати часточками або кубиками, посипати корицею.
Борошно добре просіяти, додати соду, подрібнені в блендері горіхи і розбавлений цукор з водою. Замішувати тісто в кухонному комбайні. Тісто на пиріг з грушею має нагадувати, як тісто на млинці. Додаємо груші з корицею в тісто та добре перемішуємо. У форму для запікання на дно вистелити пергаментний папір та тісто.
Духовку розігріти до 180-200 градусів і випікати пиріг 25-30 хвилин. В цей час розмішати 2 столові ложки меду та трохи води. Дістати пиріг з грушами з духовки та рясно полити медовою заправкою.
В Україні правоохоронні органи почали більш суворо контролювати дотримання правил дорожнього руху, зокрема щодо проїзду пішохідних переходів. Водії, які не надають переваги пішоходам, можуть бути оштрафовані за порушення цього важливого правила. Про це...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...