Не всі знають, що кисле молоко - чудовий продукт для городу і клумби. Ним можна поливати квіти, щоб захистити їх від фітофторозу, іржі, борошнистої роси, парші тощо. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як використовувати кисле молоко для квітів, передають Патріоти України.
Візьміть 1 л молока та 9 л чистої води. Всі компоненти мають бути кімнатної температури. Додайте до суміші 100 г цукру, а потім настоюйте розчин близько пів години.
Коли суміш готова, нею потрібно полити компост на городі, притрусити зверху землею. Так молочнокислі бактерії будуть ще краще працювати для створення екологічного добрива для городніх культур.
Щоб приготувати розчин для підживлення рослин на основі кислого молока, потрібно:
А якщо рослини вже були заражені фітофторозом, до розчину також потрібно додати кілька крапель йоду.
Добриво з кислого молока можна використовувати для обприскування або поливання. Завдяки тому, що рідина виходить досить липкою, на листі рослин з'являється тонкий шар захисної плівки, який не дає шкідникам і бактеріям пошкодити квіти.
Якщо ви плануєте приготувати розчин для профілактики від захворювань, то його треба зробити у співвідношенні 1 до 3. Тобто на 1 л кислого молока потрібно 3 л чистої води. Обприскувати рослини рекомендовано вранці. Таке оброблення проводять не частіше 2-3 разів на місяць.
Якщо добриво з кислого молока ви плануєте використовувати для поливання, спочатку потрібно зробити ґрунт пухким. Тоді корисні речовини швидше потраплять до кореневої системи.
Зверніть увагу, що кисле молоко чудово підходить не лише для квітів, але й для городніх культур. Особливо огірків і помідорів. Також його можна використовувати для оброблення плодових дерев.
Куряче м’ясо входить до раціону багатьох людей практично щодня, тому має сенс навчитися готувати його ідеально, передають Патріоти України. М’ясо птиці здається надто простим, тому не всі господині приділяють належну увагу технічним моментам та хитроща...
Запечене куряче філе – корисна та поживна страва. Гурмани прагнуть ще й того, щоб страва вийшла смачною і з рум’яною скоринкою. При цьому бажано, щоб внутрішня частина філе зберегла м’якість та соковитість, передають Патріоти України. Однак особливість...