Що ви п’єте вранці? Напевно каву? Або чай? Більшість людей виберуть саме ці напої, але про цю звичку пора забути, передають Патріоти України.
Є безліч причин пити вранці звичайну гарячу воду. З лимоном. Приготувати такий напій простіше простого: у кухоль гарячої води (не більше 60 градусів) кидаємо кілька шматочків лимона або наливаємо трохи лимонного соку – за смаком. Навіщо? Зараз дізнаємося!
В організмі накопичується безліч токсинів. Лимонний сік допомагає печінці працювати і виводити токсини.
Гаряча вода з лимоном корисна для здоров’я лімфатичної системи і допомагає боротися з вірусами.
Вода з лимоном містить волокна пектину, що допомагає зменшити відчуття голоду.
Вода з лимоном сприяє утворенню хрящової тканини. Це важливо для руху.
Лимонний сік допомагає при запальних процесах – він регулює рівень pH в організмі. При запаленні рівень різко підвищується, а чашка кисленького напою вранці допоможе його відрегулювати.
Не будемо забувати про те, що вітамін С, яким багатий лимон, допомагає уникнути простудних захворювань. Тому взимку та в міжсезоння гаряча вода з лимоном стане справжнім порятунком!
Вода з лимоном допоможе уникнути запальних процесів в порожнині рота, запобігне розвитку зубних захворювань і додасть свіжість подиху.
Запах лимона впливає на настрій і допомагає позбутися негативних емоцій, від хвилювання до депресії. Він також допомагає забути про почуття втоми.
Гаряча вода з лимоном допомагає проти зморшок і очищає шкіру. І хімікати не потрібні!
Однак ми вже знаємо, що все добре в міру: не потрібно додавати в напій занадто багато соку, адже в ньому багато кислоти. Уникайте лимонного концентрату – в ньому багато консервантів.
Краще використовувати свіжі лимони. І не забуваємо злегка остудити воду: якщо додати сік в киплячу воду, він втратить всі корисні властивості.
Отже, запасаємося лимонами, і здорове життя гарантоване! Чудовий результат буде помітний вже через 8 тижнів. Будьте здорові!
Смартфони часто звинувачують у тому, що вони заважають зосередитися, проте нове дослідження, опубліковане у Frontiers in Computer Science, доводить, що люди відвертають увагу незалежно від наявності телефону поруч, передають Патріоти України. Експериме...
У квітні очікується кілька днів з невеликими та помірними магнітними бурями. Однак сильних цього місяця не передбачається. Про це йдеться у 27-денному прогнозі космічної погоди від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA)...