Століттями вода використовувалася для лікування або поліпшення різних захворювань. Така техніка, відома як гідротерапія, вона передбачає використання води різної температури для досягнення бажаних результатів, передають Патріоти України.
Гарячий душ або душ із температурою води вище 20 градусів - це те, до чого більшість із нас звикли. Нам всім знайоме це підбадьорливе відчуття після такого душу, який допомагає пробудитись вранці, але чи є від нього якась реальна користь для здоров’я.
На сторінці Healthy To Me вийшло нове відео присвячене впливу теплого душу на наш організм.
Гарячий душ посилює кровообіг у генітальній області, що може допомогти підвищити лібідо.
Гаряча вода відкриває пори та допомагає ефективніше очищати шкіру від бруду, жиру та бактерій. Це може запобігти акне та іншим захворюванням шкіри та сприяти кращому кольору обличчя. Завдяки відкритим порам будуть краще вбиратися у шкіру різні доглядові засоби.
Тепло розслабляє м’язи тіла та розум. Це може знизити рівень гормону стресу кортизолу, завдяки чому ви почуватиметеся більш розслабленим після кожного душу. Покращений кровотік може допомогти заспокоїти втомлені м’язи та заціпенілі суглоби. Завдяки гарячій воді до них збільшується приплив крові, що сприяє їх гнучкості.
Оскільки підйом і спад температури тіла, викликаний гарячим душем, може сприяти глибшому і спокійному сну, рекомендується приймати гарячий душ перед сном як спосіб краще виспатися. Логіка цієї рекомендації полягає в тому, що температура тіла підвищується, а потім повільно знижується, залишаючи відчуття сонливості.
Гарячий душ може покращити кровообіг і серцево-судинну систему. Гаряча вода розширює кровоносні судини, завдяки чому кров циркулює вільніше. Гідротерапія гарячою водою покращує кровообіг у людей, які страждають від хронічної серцевої недостатності.
Суть полягає в тому, що прийняття гарячого душу має свої плюси та мінуси, про які ви повинні пам’ятати. Хоча багато хто вважає, що щоденна гаряча ванна може висушити шкіру, є способи уникнути цього. Наприклад, ви можете використовувати зволожувальні креми, гелі та олії.
До речі, вода має бути лише на кілька градусів теплішою за температуру вашого тіла.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...