Вчені після багаторічних досліджень одного з найпопулярніших напоїв у світі - кави, прийшли до висновку, що він дуже корисний для здоров'я. Але є і застереження. Про вплив кави на наш організм йдеться в дослідженні данського вченого К'єльда Хермансена, опублікованого на сторінці National library of medicine, зазначають Патріоти України.
"У тих з нас, хто п'є каву, деякі форми раку не розвиваються в тій же мірі, як у тих, хто її не п'є", - говорить К'єльд Хермансен.
Вчені кажуть, що оздоровлюючий ефект мають не більше 3-4 чашок в день. Перевищення цієї дози вже не принесе нічого хорошого.
З обережністю потрібно пити каву вагітним. У тих, хто страждає тривожними розладами, кофеїн може лише посилити тривогу.
Якщо ви отримуєте з їжею мало кальцію, краще не захоплюватися напоєм, так як він підсилює виведення кальцію з сечею, а значить, може збільшувати ризик переломів і остеопорозу.
"Найбільш позитивного ефекту можна домогтися, якщо пити від трьох до чотирьох чашок кави в день, але ми не знаємо, що відбувається, коли обсяги кави значно більше", - додав вчений.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...