Овочі важливі для здорового харчування, адже вони позитивно впливають на загальний стан організму. Недостатня їх кількість може призвести до проблем як фізичного, так і розумового здоров’я, передають Патріоти України.
Експерти радять включати овочі у страви, щоб забезпечити собі максимальну користь, а тому щоб покращити раціон, розгляньте способи додавання овочів до кожної своєї страви. А що саме може статись з організмом, якщо нехтувати цією порадою, розповіли в Eat This, Not That.
Відчуття примхливості
Дієта може впливати на ваш настрій через зв'язок між харчуванням і роботою мозку. Їжа, багата на поживні речовини та вітаміни, підтримує психічне здоров’я. Низьке споживання фруктів і овочів, а також велика кількість обробленого м’яса та цукру у раціоні, можуть підвищити ризик депресії. Саме тому, збалансоване харчування допомагає зменшити цей ризик.
Відчуття голоду
Їжте більше фруктів і овочів для забезпечення організму клітковиною та складними вуглеводами, що допомагає довше відчувати ситість. Пам’ятайте, що нестача цих продуктів може призвести до швидких коливань рівня цукру в крові і частого відчуття голоду. Саме клітковина сприяє стабільності рівня цукру, зменшуючи голод після прийому їжі.
Проблеми із травленням
Щоб підтримувати регулярність стільця та контролювати апетит, включайте в раціон достатню кількість клітковини. Врахуйте, що обидва типи клітковини (розчинна і нерозчинна) важливі для здорового травлення та регулярного випорожнення.
Дефіцит необхідних речовин
Приймати полівітаміни може бути корисно, якщо ви не їсте достатньо овочів. Проте, краще отримувати вітаміни та мінерали з натуральних продуктів, таких як фрукти та овочі. Вони містять важливі поживні речовини, які важко знайти в інших джерелах.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...