А ви це знали? Що відбувається з вашим тілом, коли ви їсте насіння соняшнику щодня

Насіння соняшнику багате на антиоксиданти, хороші жири, клітковину, рослинні білки, вітамін Е та мінерали. Воно зміцнює імунну систему, а також може сприяти здоровому контролю ваги, пише health.com, передають Патріоти України.

Зазначається, що часте вживання насіння соняшнику пов'язане з більш низьким рівнем маркерів запалення, зниженням ризику серцевих захворювань і діабету 2 типу.

Насіння соняшнику - користь

Серед корисних властивостей насіння соняшнику фахівці виділяють наступні: Підвищує імунну функцію. Насіння соняшнику підтримує імунну систему кількома способами: воно має природні протимікробні, антибактеріальні та противірусні властивості, які допомагають боротися з мікробами.

Може сприяти зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань. В одному огляді досліджень зроблено висновок, що насіння соняшнику захищає здоров'я серця завдяки синергетичній дії корисних жирів, антиоксидантів, клітковини, білків і мінералів.

Може допомогти запобігти або контролювати діабет. Огляд досліджень дійшов висновку, що насіння соняшнику може грати роль у зниженні рівня цукру в крові і може використовуватися для лікування діабету 2 типу. Вчені кажуть, що біоактивні компоненти цих насіння беруть участь у кращому регулюванні рівня цукру в крові та лікуванні резистентності до інсуліну.

Може сприяти здоровому контролю ваги. Завдяки клітковині, жирам і білкам насіння соняшнику є хорошим вибором для контролю ваги. Антиоксидантна та протизапальна дія хлорогенової кислоти в насінні соняшнику також може відігравати роль у регулюванні ваги.

Може зменшити метаболічний синдром. Метаболічний синдром - це група станів, які разом підвищують ризик серцево-судинних захворювань, діабету, інсульту та інших серйозних проблем зі здоров'ям. Дані недавнього дослідження показали, що споживання насіння соняшнику знижує ризик розвитку метаболічного синдрому.

Може зменшити неалкогольну жирову хворобу печінки. Одне з дослідження показало, що споживання насіння пов'язане зі зниженням ймовірності розвитку цієї хвороби. Існує багато простих способів включити ці багаті поживними речовинами насіння в здорову їжу, закуски та солодкі ласощі.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...