А ви це знали? Сіль та нашатирний спирт допоможуть зробити вікна ідеально чистими

Вікна - це чистий погляд на навколишній світ. Якщо вони у плямах та дощових бризках у поєднанні з пилом, враження суттєво псується, передають Патріоти України.

Помити вікна можна за допомогою готових засобів для чищення. Проте після них також іноді лишаються неприємні розводи. Згадайте, як ви серветкою трете, щоб їх позбутись, а вони вперто не зникають. Пропонуємо скористатись декількома хитрощами досвідчених господинь, щоб ваші вікна блищали та були кришталево чисті.

Сіль

Простий народний засіб. У 1 л теплої води потрібно розчинити 2 ст.л. солі. Засіб переливають у пляшку з розпилювачем та починають миття вікон. В кінці скло потрібно насухо витерти.

Нашатирний спирт

Цей метод дозволяє отримати ідеальний результат, але працювати потрібно у резинових рукавицях. Справа в тому, що нашатирний спирт небезпечний для шкіри рук.

На 1 л води потрібно додати всього 1 мл цієї речовини. Миють вікна звичайний способом. Розпиліть на скло, протріть для видалення бруду та витріть насухо серветкою. Єдиний недолік використання нашатирного спирту — запах. Після прибирання зробіть перетяг чи відкрийте вікна для провітрювання приміщення.

Це прості способи для чищення скляних поверхонь, які доступні кожному. З ними можна обійтись без звичних магазинних засобів, якщо раптом їх не виявилось під рукою.

Психогеометричний тест: Що ви першим побачили на картинці, розповість наскільки ви вірна людина

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:12

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично стовідсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше н...

Психогеометричний тест. Він розповість все про ваші сильні та слабкі сторони!

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:08

У 1978 році фахівець із соціально-психологічної підготовки Сьюзан Деллінгер представила світу свій психогеометричний тест. Сьогодні багато роботодавців пропонують пройти його на співбесіді: він вказує на сильні та слабкі сторони людини з великою точніс...