А ви це знали? У чому секрет додавання в каву солі і вершкового масла

В домашніх умовах завжди є можливість приготувати каву високої якості із приємним відтінком смаку. Якщо в кав’ярнях успіх багато в чому залежить лише від якості продуктів та техніки, то при самостійному приготуванні потрібно враховувати масу факторів, передають Патріоти України.

До того ж, досвідчені господині додають до напоїв особливі компоненти, які допомагають значно покращити смакові якості кави.

Навіщо до напою додають сіль

Вважається, що спочатку такий напій подавали в деяких африканських країнах, оскільки вода була незадовільної якості. Сіль здатна надати дезінфікуючий ефект, а також нейтралізувати жорсткість рідини.

Однак гурманам полюбився смак кави з сіллю, оскільки вона помітно відрізняється від звичайного напою і не матиме гіркоти.

Усього однієї дрібки буде достатньо для досягнення потрібного ефекту.

Щодо масла

Мало хто знає, що такий напій вважається важливим елементом правильного харчування. Кава з невеликим шматочком вершкового масла допомагає “взяти під контроль” почуття голоду.

Завдяки цьому можна обійтися без повноцінного прийому їжі протягом кількох годин.

Напій здатний покращити стан здоров’я та позбавити від почуття втоми. Тому кава з масла стала одним із найпопулярніших напоїв серед тих, хто худне.

Вибирати варто лише несолоний продукт.

Джерело: ПростоВей

Варто знати! Дефіцит цих вітамінів та мінералів може заважати схудненню

середа, 21 травень 2025, 17:30

Багато хто, прагнучи позбутися зайвих кілограмів, ретельно контролює свій раціон та регулярно займається спортом. Однак бувають випадки, коли, незважаючи на всі зусилля, стрілка ваг вперто показує одне й те саме число. Причиною цього можуть бути не лиш...

Дачникам на замітку! Чому агрономи не радять викидати паростки з картоплі

середа, 21 травень 2025, 16:35

Не поспішайте їх викидати — ці паростки можуть стати корисними помічниками на вашій грядці, передають Патріоти України. Висаджені в ґрунт на глибину близько 7 см і рясно политі за температури не нижче +10 °C, вони добре приживаються і дають нові рослин...