Сьогодні більшість людей не можуть уявити собі комфортне життя без побутової техніки, наприклад, без пилососу або мікрохвильовки. Однак в СРСР ставлення до деяких приладів було зовсім іншим, передають Патріоти України.
Існує навіть міф про те, що мікрохвильові печі в СРСР вважалася небезпечними та були заборонені. Про те, чи правдивий він, розповідає OBOZ.UA.
Перші радянські дані про прилади, що схожі на сучасні мікрохвильовки, з’явилися 13 червня 1941 року в газеті "Праця". Там було описано установку, яка використовувала струми ультрависокої частоти для обробки м'ясних продуктів. Однак у серійне виробництво її так і не запустили, адже почалася Друга світова війна.
Згодом в кінці 70-х років та у 80-х в Радянському Союзі все ж таки почали виробляти мікрохвильові печі. Тоді вони коштували близько 300 рублів.
Міф про заборону мікрохвильовок
В мережі можна натрапити на інформацію про те, що в 1976 році в СРСР заборонили мікрохвильовки. Начебто це відбулося через те, що радянські вчені з'ясували, що мікрохвильове опромінення призводить до розпаду молекулярної структури продуктів та утворює канцерогенні речовини. А це, як наслідок, завдає людині та всьому її потомству невиправної шкоди.
Це все викликало побоювання в суспільстві, однак насправді подібні звинувачення в бік побутової техніки не були виправдані. А з’явився цей міф лише через брак інформації та внаслідок того, що в союзі подібних електроприладів було неймовірно мало і коштували вони дуже дорого.
Наприклад, 1989 року грубка "Електроніка СП-18" коштувала 350 рублів, а середня зарплата була 263 рублі. Зрештою, через дефіцит, бідність та необізнаність і з’явився міф про "небезпечні мікрохвильовки, які довелося заборонити".
Ідеальний відтінок губної помади визначається гармонійним поєднанням кольтору та світла, але якщо певний колір підвищує вашу впевненість, не зволікайте, використовуйте його, передають Патріоти України. Першим кроком до пошуку ідеального відтінку є врах...
Коли мова йде про купівлю автомобіля, питання безпеки завжди посідає центральне місце. Системи попередження про виїзд зі смуги руху, подушки безпеки та інші функції часто впливають на вибір покупців, Патріоти України. Однак, як свідчить практика, найкр...