Деякі люди віддають перевагу приймати душ зранку, а деякі роблять це ввечері перед сном. Мало хто знає, коли саме похід до ванної буде кориснішим для здоров’я, передають Патріоти України з посиланням на сайт Daily Express.
Прийняття душу ввечері буде кращим для вашого здоров’я, оскільки ви позбудетеся мікробів, пилу, забруднень і бактерій, які накопичуються протягом дня через одяг, шкіру та волосся.
Вечірній душ також може зменшити кількість прищів на тілі, оскільки шкіра відновлюється під час сну, і це дозволить уникнути забруднення простирадла. Це також може допомогти уникнути поширення алергенів і пилу на простирадлах і піжамі. Прийняття душу ввечері не тільки корисніше для вас, але й зробить ваше волосся здоровішим і надасть йому глянцевого вигляду.
Миття волосся перед сном дасть йому час висохнути більш природним шляхом і уникнути його забруднення або пошкодження на вулиці до того, як воно встигне висохнути.
Душ допоможе вам отримати більш відновлювальний нічний сон, знизивши температуру тіла та розслабивши м’язи. Дослідження показало, що люди розслабляються і засинають швидше, якщо приймають душ за годину-дві до сну. Однак рекомендується уникати гарячого або дуже холодного душу перед сном, оскільки це може порушити температуру тіла.
Оскільки підібрати справді корисний та ідеальний гель для душу може бути складно, то візьміть за правило зволожувати і живити шкіру після водних процедур. Це можуть бути креми з вітамінами групи C, А, Е, а краще користайтеся натуральним маслом, наприклад, жожоба.
Важливо, гель для душу і мило потрібно ретельно змивати, інакше вони утворять на шкірі неприємну плівку, яка буде пересушувати її та спричинить дискомфорт. Лікарі радять обмежувати час у душі до 15 хвилин. Цього вистачить для догляду за волоссям, очищення шкіри та нанесення необхідних засобів. Затримка у душі на довший час може призвести до пересушування шкіри.
18 травня за новим стилем (31 травня за старим) вшановують пам'ять Феодота Анкірського, мученика Андрія, Павла, Христини, Клавдії та Юлії. За юліанським календарем сьогодні вшановують великомученицю Ірину Македонську. Це свято в народі відоме під назво...
Якщо щодня пити чай з імбирем і лимоном, це може мати як корисні, так і потенційно негативні наслідки для організму — все залежить від кількості, індивідуальних особливостей і стану здоров’я. Ось докладно, передають Патріоти України.