Ожеледиця в Україні наробила біди. Тільки в Києві через падіння на льоду постраждала понад тисяча осіб. Не краще йдуть справи і у багатьох інших українських містах.
Про те, як правильно поводитися на льоду, з'ясовували у програмі "Ранок з Україною" ведучі Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч. Вони розбиралися, як при падінні нічого не пошкодити, а також, що потрібно зробити в першу чергу, якщо ви все-таки не втрималися і впали, зазначають Патріоти України.
"Найпоширеніші травми - забиття, коли людина падає або на сідниці, або на руки, відповідно, на лікті, коліна", - розповідає ортопед-травматолог Олександр Коваленко.
Якщо впав на лід, не можна робити різких рухів. Спочатку слід перевірити, чи не набрякла чи та частина тіла, яка болить. Якщо є набряк, це може говорити про перелом - тоді цю частину тіла не можна рухати. Вам слід залишатися на місці і кликати на допомогу.
А ось уберегтися від падіння можна завдяки правильній ходьбі.
"Зігнувши коліна, трохи нахилити корпус вперед і робити невеликі кроки. При цьому бажано наступати на передню частину стопи", - пояснює тренер з фігурного катання Олексій Сиромятніков.
Якщо ви падаєте на лід, спробуйте різко нахилитися вперед, щоб зберегти баланс. Якщо не встояли, то не падайте на напружені кінцівки, щоб не зламати їх.
"Якщо відчуваєте, що падаєте, підставте руку, обов'язково зігнуту в ліктьовому суглобі. До того ж, завжди намагайтеся направляти шию трохи вперед", - додав тренер.
Правильно вибрана пара сережок — запорука стильного образу. Прикраси акцентують на природній вроді жінки, унікальних рисах обличчя. Розглянемо більш докладно, які моделі пасують до легкого весняного вбрання. . Під час пробудження природи, розквіту пер...
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...