Смак і зовнішній вигляд страв із риби залежить від деяких секретів її приготування. Ділимося сімома, про які має знати кожна господиня, передають Патріоти України.
1. Запікаючи рибу в сметанному соусі, на сковорідку спочатку налийте частину соусу, покладіть рибу, а потім залийте рештою соусу..
2. В котлетну масу з нежирної риби для рихлості додайте варену охолоджену рибу.
3. Для приготування рибного холодцю знадобиться луска, плавники, голови, хребти. Залийте їх холодною водою (3 л води на 1 кг луски) і варіть 1,5-2 год на малому вогні. Після цього проціджують і на відварі готують заливну рибу. Желатин тоді додавати не потрібно.
4. Запікайте рибу в добре розігрітій духовці. Тоді на поверхні соусу утвориться рум’яна скоринка, а риба буде соковитою.
5. Найкращим гарніром до тушкованої риби є відварені гриби або варена картопля з маринованою цибулею.
6. Якщо пересолили оселедець, замочіть його на 0,5-1 годину в молоці. Молоко забере зайву сіль, а риба стане більш соковитою.
7. Рибу під томатним або молочним соусом спочатку обсмажте. В результаті матимете густіший соус, обвалявши її в борошні.
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...