Якби ж у щастя був чіткий рецепт, як для приготування борщу. Досі думаєте, що універсального плану немає, а на розробку індивідуальної стратегії бракує ресурсу?
Ми ділимось з вами 4 простими кроками, які принесуть у ваше життя непрості та позитивні зміни. Як відчути щастя та жити в гармонії зі собою та світом, розповідаємо у нашому матеріалі.
В Україні можливості стати частинкою добра та допомогти іншим: чи то задонатити військовим, чи то покращити життя переселенців, чи то подбати про інших, хто цього потребує, є чимало. Саме добрі вчинки приносять радість не лише іншим, але й дозволяють відчути велику радість вам. Дослідниця Ліз Дан провела цікавий експеримент на цю тему: дві групи людей мали по 5 та 20 доларів відповідно. У перших було завдання придбати щось собі, а в других – потішити оточення чимось. Цікаво, що учасники з другої когорти демонстрували вищий показник щастя.
Ще один фактор, яким має прямий зв'язок з відчуттям щастя – це люди, які вас оточують, та зв'язок з ними. Це довело надтривале дослідження Гарвардського університету про щастя. Науковці спостерігали за життям 724 чоловіків і жінок та вивчали протягом 75 років, що їх робить щасливими.
Виявилось, що люди почувають себе краще, коли мають якісні соціальні зв'язки. Самотні учасники відчували себе менш щасливими. Тож якісне оточення та спілкування крім щастя, покращують здоров'я, роботу мозку та когнітивні функції.
Чимало часу ми проживаємо будучи заглиблені у думки, але не в реальному світі. Так мислення може красти нас з буденності, що робить людину менш щасливою. Медитація допоможе повернутисб у реальність, з думок перемкнутись на тіло, відчути простір, у якому ви існуєте, та черпати з нього широкий спектр емоцій, які раніше просто пропускали повз, адже були заглиблені у думки та хвилювання. Для медитації вам знадобиться YouTube та 5 хвилин в день. Цікаво, що щоденна практична системна медитація здатна збільшити кількість сірої речовини в місцях кортексу нашого головного мозку.
Ще одна пігулка щастя – спорт. Достатньо всього 30 хвилин на день, аби відновити контакт з тілом, відчути приплив енергії та викорінити з глибин заховані емоції. Навіть невеликі навантаження покращують роботу мозку, знижують рівень стресу та роблять нас щасливішими.
Сковорода з антипригарним покриттям використовується для приготування делікатних продуктів. Найчастіше виставляється середній або слабкий вогонь. А є такі продуки, які взагалі не можна готувати на антипригарній сковороді, передають Патріоти України з п...
Вапняний наліт і цвіль – це дві речі, які відносно швидко накопичуються в пральних машинах. Ці прилади потребують регулярного чищення, щоб зберегти ваш одяг гігієнічним, уникнути неприємних запахів і подовжити термін служби приладу, передають Патріоти ...