Що може бути краще взимку, ніж чашка ароматного гарячого чаю? Цей смачний напій чудово зігріває та бадьорить, передають Патріоти України.
Однак заварюючи чай, дуже часто ми викидаємо чайні пакетики у відро для сміття, і дуже дарма. Разом з Ukr.Media розповімо, де вони можуть нам стати в пригоді.
Їх можна використовувати як добриво для рослин. При їх пересадженні покладіть пакетики на дно горщика і присипте їх ґрунтом. Вони забезпечать квіти додатковими поживними речовинами та не "пустять" воду на підставку.
Раз на місяць рослини можна поливати чаєм із дна склянки або есенціями, приготованими із використаних пакетиків. Так листя їх буде більш блискучим, а колір – більш інтенсивним.
За допомогою чайних пакетиків можна нейтралізувати неприємні запахи. Просто покладіть сушений чай у пакетиках у це місце – і проблеми не було. Також пакетики чаю допоможуть освіжити взуття. Один-два сухі пакетики в кожному взутті – і неприємний запах зникне.
У чаю ще гарна властивість знежирювати. Залиште кілька пакетиків чаю в брудному посуді на деякий час — і помити його буде набагато легше.
Змочіть ганчірку у чайному розчині, потім протріть нею дзеркала або скляні поверхні. Вони стануть чистими та без розводів. Яайні пакетики — гарна знахідка у догляді за дерев’яними меблями. Протираючи меблі просоченою чаєм тканиною, ви додасте їм блиск.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...