Якщо ви коли-небудь втрачали терпіння, чекаючи, поки ваш обід охолоне, перш ніж ви зможете прибрати залишки їжі в холодильник, ви, ймовірно, не самотні. Але ви, можливо, захочете переосмислити це ще раз, дізнавшись, що виявив фахівець після проведення експерименту з теплими залишками їжі в холодильнику, передають Патріоти України.
Спеціаліст з харчової політики Гевін Рен провів науковий експеримент, щоб показати, чому гаряча їжа в холодильнику "справді псує температуру" і може пошкодити ваш прилад. Про це він розповів у своєму відео на TikTok.
Щоб зробити свій експеримент максимально науковим, Гевін взяв три реєстратори температури і розмістив їх у різних частинах холодильника: один у ящику для салатів, один позаду середньої полиці та останній у передній частині верхньої частини.
"Ці три зони холодильника дуже по-різному реагуватимуть на такі речі", — пояснив Гевін. Потім він створив інтерактивний графік, щоб показати, як змінювалася температура, коли він ставив гарячі залишки в холодильник.
Наприклад, о 7 ранку Гевін забув закрити дверцята холодильника, тому температура на верхній полиці піднялася до 9 градусів, на середній полиці – до 7 градусів, але у ящику для фруктів і овочів нічого не змінилося.
Щоб перевірити свою теорію далі, Гевін поставив каструлю з теплим рисом на нижню полицю холодильника, що насправді "незначно вплинуло на ящик для салату".
О 19:00 Гевін приготував їжу з інгредієнтів із свого холодильника, розділив їх на порції та поставив теплою на верхню полицю холодильника. "Температура на верхній полиці піднялася до 18 градусів, і знадобилося чотири години, щоб вона повернулася до попередньої позначки", — пояснив він.
Це може не тільки бути шкідливим для холодильника, також це створить проблеми зі зберіганням продуктів, бо у таких умовах вони можуть набагато швидше псуватися.
Християни східного обряду 11 лютого вшановує пам'ять єпископа Власія Севастійського і праведну Феодору, царицю Грецьку. . Народне свято лютого відоме під назвою Власів день. У давні часи вважалося, що в цей період настають сильні морози, але триватиму...
Підготовка ґрунту та правильний посів насіння є ключовими етапами для отримання здорової та міцної розсади. Важливо попередньо знезаразити ґрунт, щоб запобігти розвитку хвороботворних мікроорганізмів, які можуть зашкодити молодим рослинам, передають Па...