Чому на морозі вимикається телефон і як цього уникнути - поради на екстрений випадок

Взимку, особливо коли сильні морози, телефон може вимикатися сам собою, коли побував на вулиці. Таке трапляється через те, що від холоду телефон може різко розряджатися, передають Патріоти України.


Найчастіше у виробництві мобільних телефонів використовуються літій-іонні та літій-полімерні акумулятори, пише apostrophe.ua. Такі батареї, на жаль, уразливі перед холодами, тому можуть різко сідати і, відповідно, телефон вимикається.

Що робити, щоб телефон не вимикався на морозі?

Найочевидніший варіант — не брати з собою телефон надвір, коли там сильний мороз. Або хоча б постарайтеся не діставати його із сумки чи кишені на відкритому повітрі.

Дуже важливо, щоб телефон був у чохлі, це допоможе хоч трохи захистити його від холоду. На зиму можна придбати утеплений варіант чохла, який зробить пристрій менш уразливим у мороз.

Якщо потрібно на морозі відповісти на повідомлення або прийняти виклик, робіть це максимально швидко. Дзвінки обмежте до 3-5 хвилин. Носити телефон на вулиці потрібно у дальній кишені куртки, ближче до тіла, яке виробляє тепло.

Також варто уникати різких перепадів температур. Не можна заносити пристрій із сильного морозу до дуже теплого приміщення. А на зарядку ставити тим більше не можна, якщо телефон щойно був на вулиці, зачекайте щонайменше 2-3 години.

Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

неділя, 21 квітень 2024, 17:07

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Пат...

Перевірте себе! Психологічний тест у картинці розповість, яка робота вам принесе задоволення

неділя, 21 квітень 2024, 12:12

Цей тест розкаже, яка професія підходить вам найбільше. Спочатку оберіть картинку, яка перша впала у вічі, а потім читайте опис, передають Патріоти України. Якщо ви обрали цю картинку, отже, часто любите перебувати у центрі уваги. Імовірно, вам підійд...