Взимку, особливо коли сильні морози, телефон може вимикатися сам собою, коли побував на вулиці. Таке трапляється через те, що від холоду телефон може різко розряджатися, передають Патріоти України.
Найчастіше у виробництві мобільних телефонів використовуються літій-іонні та літій-полімерні акумулятори, пише apostrophe.ua. Такі батареї, на жаль, уразливі перед холодами, тому можуть різко сідати і, відповідно, телефон вимикається.
Найочевидніший варіант — не брати з собою телефон надвір, коли там сильний мороз. Або хоча б постарайтеся не діставати його із сумки чи кишені на відкритому повітрі.
Дуже важливо, щоб телефон був у чохлі, це допоможе хоч трохи захистити його від холоду. На зиму можна придбати утеплений варіант чохла, який зробить пристрій менш уразливим у мороз.
Якщо потрібно на морозі відповісти на повідомлення або прийняти виклик, робіть це максимально швидко. Дзвінки обмежте до 3-5 хвилин. Носити телефон на вулиці потрібно у дальній кишені куртки, ближче до тіла, яке виробляє тепло.
Також варто уникати різких перепадів температур. Не можна заносити пристрій із сильного морозу до дуже теплого приміщення. А на зарядку ставити тим більше не можна, якщо телефон щойно був на вулиці, зачекайте щонайменше 2-3 години.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...