Взимку, особливо коли сильні морози, телефон може вимикатися сам собою, коли побував на вулиці. Таке трапляється через те, що від холоду телефон може різко розряджатися, передають Патріоти України.
Найчастіше у виробництві мобільних телефонів використовуються літій-іонні та літій-полімерні акумулятори, пише apostrophe.ua. Такі батареї, на жаль, уразливі перед холодами, тому можуть різко сідати і, відповідно, телефон вимикається.
Найочевидніший варіант — не брати з собою телефон надвір, коли там сильний мороз. Або хоча б постарайтеся не діставати його із сумки чи кишені на відкритому повітрі.
Дуже важливо, щоб телефон був у чохлі, це допоможе хоч трохи захистити його від холоду. На зиму можна придбати утеплений варіант чохла, який зробить пристрій менш уразливим у мороз.
Якщо потрібно на морозі відповісти на повідомлення або прийняти виклик, робіть це максимально швидко. Дзвінки обмежте до 3-5 хвилин. Носити телефон на вулиці потрібно у дальній кишені куртки, ближче до тіла, яке виробляє тепло.
Також варто уникати різких перепадів температур. Не можна заносити пристрій із сильного морозу до дуже теплого приміщення. А на зарядку ставити тим більше не можна, якщо телефон щойно був на вулиці, зачекайте щонайменше 2-3 години.
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...