Для любителів картоплі переважно найсмачнішою стравою є картопляне пюре, передають Патріоти України.
Звідки пішла мода додавати в пюре сире яйце, невідомо, але досвідчені кулінари впевнені, що продукту там не місце.
По-перше, у необроблених термічно курячих яйцях можуть міститись бактерії сальмонели. Тому сирі яйця варто додавати до страв, лише коли ви впевнені у їхній безпеці.
По-друге, яйця в пюре господині додають для того, щоб змінити консистенцію страви, – зробити її більш пишною та повітряною.
Досвідчені ж кулінари запевняють, що на смакові якості пюре яйця ніяк не впливають, а лише надають красивого жовтого кольору картоплі.
Щоб зробити пюре більш повітряним та смачним, додають тепле молоко та вершкове масло.
На кілограм картоплі потрібно 200 мілілітрів молока, вершкового масла – сто грамів.
Молоко можна замінити вершками або двома ложками майонезу. Більше ніяких інгредієнтів не потрібно.
Яйця не здатні ні надати вершкового смаку пюре, ні «підняти» його.
Крім того, яйця залишають у пюре білі крупинки та страва виглядає не зовсім естетично.
Пюре з яйцем має сенс готувати, якщо страву планується їсти не відразу, а залишити в каструлі на якийсь час. Через яйця пюре не твердне і залишається еластичним.
Морквина зберігає твердість та пружність буквально у перші тижні після збирання врожаю, передають Патріоти України. При тривалому зберіганні вона стає м’якою, гнучкою та пухкою. Натерти на тертці м’яку моркву – малоприємне заняття. Господині поділилися...
10 жовтня за новим церковним календарем (23 жовтня за старим) - день пам'яті мучеників Євлампія та Євлампії. За старим календарним стилем - день пам'яті мученика Каллістрата і дружини його, а також преподобного Саватія. . Євлампій і Євлампія були брат...