Багато хто впевнений, що натуральні продукти не можуть зберігатися довго. Тому, наприклад, молоко купують із терміном придатності не більше тижня. передають Патріоти України.
Однак виробники напою запевняють, що це помилка. При правильній обробці всі вітаміни залишаються. Чи так це насправді, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.
Медики зазначили, що пастеризоване або ультрапастеризоване молоко максимально безпечне. Однак фермерський продукт усе-таки корисніший.
Наприклад, під час пастеризації частина вітамінів може зникати. Там певна температурна обробка йде, але все-таки більша частина речовин зберігається.
Молоко, яке не проходило жодної обробки, максимально корисне, тому що там збережено максимальну кількість вітамінів. Але це і дуже ризикований продукт. Він може нести в собі інфекційні або бактеріальні агенти, пояснили лікарі.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...