Багато хто впевнений, що натуральні продукти не можуть зберігатися довго. Тому, наприклад, молоко купують із терміном придатності не більше тижня. передають Патріоти України.
Однак виробники напою запевняють, що це помилка. При правильній обробці всі вітаміни залишаються. Чи так це насправді, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.
Медики зазначили, що пастеризоване або ультрапастеризоване молоко максимально безпечне. Однак фермерський продукт усе-таки корисніший.
Наприклад, під час пастеризації частина вітамінів може зникати. Там певна температурна обробка йде, але все-таки більша частина речовин зберігається.
Молоко, яке не проходило жодної обробки, максимально корисне, тому що там збережено максимальну кількість вітамінів. Але це і дуже ризикований продукт. Він може нести в собі інфекційні або бактеріальні агенти, пояснили лікарі.
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...