Ожина - невибаглива рослина, але щоб вона рясно родила і ягоди були великі - її треба підживлювати, як і всі інші кущові ягоди, передають Патріоти України.
Влітку, коли в ожини активно формуються ягоди, треба обов’язково її підживити комплексними мінеральними добривами. Листя можна покропити розчиненим азотом, фосфором та калієм.
Найкращим підживленням під час формування плодів ожини буде калійний розчин. Щоб його приготувати, треба взяти 2 столові ложки сульфату калію й розчинити в 10 л води. На 1 квадратний метр треба 5-7 літрів такого розчину. Перед цим підживленням досвідчені садівники радять потрусити міжряддя ожини деревною золою.
Добрим підживленням для ожини влітку буде трав’яний настій з дріжджами. Треба у велику ємність покласти нарізаний бур’ян, додати дріжджі, щоб швидше перебродило. Через 7 днів можна поливати кущі.
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...