Дачникам на замітку! Чим підживити ожину влітку, щоб рясно вродила навіть восени

Ожина - невибаглива рослина, але щоб вона рясно родила і ягоди були великі - її треба підживлювати, як і всі інші кущові ягоди, передають Патріоти України.

Подробиці

Влітку, коли в ожини активно формуються ягоди, треба обов’язково її підживити комплексними мінеральними добривами. Листя можна покропити розчиненим азотом, фосфором та калієм.

Найкращим підживленням під час формування плодів ожини буде калійний розчин. Щоб його приготувати, треба взяти 2 столові ложки сульфату калію й розчинити в 10 л води. На 1 квадратний метр треба 5-7 літрів такого розчину. Перед цим підживленням досвідчені садівники радять потрусити міжряддя ожини деревною золою.

Добрим підживленням для ожини влітку буде трав’яний настій з дріжджами. Треба у велику ємність покласти нарізаний бур’ян, додати дріжджі, щоб швидше перебродило. Через 7 днів можна поливати кущі.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...