Ожина - невибаглива рослина, але щоб вона рясно родила і ягоди були великі - її треба підживлювати, як і всі інші кущові ягоди, передають Патріоти України.
Влітку, коли в ожини активно формуються ягоди, треба обов’язково її підживити комплексними мінеральними добривами. Листя можна покропити розчиненим азотом, фосфором та калієм.
Найкращим підживленням під час формування плодів ожини буде калійний розчин. Щоб його приготувати, треба взяти 2 столові ложки сульфату калію й розчинити в 10 л води. На 1 квадратний метр треба 5-7 літрів такого розчину. Перед цим підживленням досвідчені садівники радять потрусити міжряддя ожини деревною золою.
Добрим підживленням для ожини влітку буде трав’яний настій з дріжджами. Треба у велику ємність покласти нарізаний бур’ян, додати дріжджі, щоб швидше перебродило. Через 7 днів можна поливати кущі.
Після смерті людини залишаються її одяг, прикраси та інші речі, які мають матеріальну цінність або дорогі його родичам як пам’ять про покійного. Чи можна носити речі померлого, коли та що з ними можна зробити – читайте у матеріалі Фактів ICTV, передают...
Це добриво краще залишитися для кабачків, томатів або огірків, а ось цибуля після такого підживлення точно не наростить великі головки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Йдеться про підживлення з використанням трави. Багато хто полюбляє в...