
Щоб зібрати зі своєї ділянки великий урожай огірків, треба вибрати правильний сорт. Який би був стійким до різних хвороб, перепадів температур і гарно родив. Досвідчені городники назвали аж шість таких сортів, які треба обов’язково посадити 2025 року на своєму городі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Які найкращі сорти огірків: смачні, хрумкі та соковиті, гарно родять і не бояться хвороб
- Міранда. Цей ранньостиглий гібрид посідає перше місце за своєю врожайністю. Сорт стійкий до борошнистої роси, не боїться різких перепадів температур. Самі огірочки мають яскраво-зелений колір, хрумкі, ароматні, вкрай соковиті та надзвичайно смачні.
- Ніжинський дар. Цей український сорт дуже популярний, бо рясно родить, невибагливий у догляді, стійкий до хвороб та ідеально підходить для консервування. Огірочки дуже смачні, хрусткі та мають неймовірний аромат. Овочі мають тоненьку шкірку без гіркоти, під час консервування не втрачають своєї хрусткості, тому їм немає рівних.
- Кріспіна. Огірки ідеально підходять для засолювання. Сорт невибагливий у догляді, стійкий до хвороб, добре переносить посуху й холод. Плоди хрумкі, соковиті та смачні, мають яскраво виражений аромат.
- Роднічок F1. Це один із найпопулярніших гібридів, що був виведений молдавськими селекціонерами ще пів століття тому. Огірки можна вирощувати як у теплицях, так і у відкритому ґрунті. Плоди світло-зелені, мають шипи, солодкі на смак, запашні та хрумкі. Тому цей вважається одним із найкращих для консервування.
- Гектор — гібридний і компактний сорт, який має хрусткі, солодкі й ароматні плоди. Огірочки мають ніжну шкірку, яка залишається хрусткою навіть після термічної обробки. Сорт не боїться хвороб та різких перепадів температури.
- Зозуля. Найвідоміший середньостиглий гібрид, який полюбляють садити практично всі городники. Огірки мають високу врожайність і гарний смак, підходять для вживання у сирому вигляді. Однак їх краще не маринувати, бо після термічної обробки плоди втрачають свою хрумкість.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...