У березні можна почати сіяти різні культури для отримання великого врожаю влітку і восени. Залежно від кліматичних умов і вашого місця проживання, ось кілька культур, які добре підходять для посіву в березні, передають Патріоти України.
Томати – Це чудовий час для посіву томатів на розсаду, особливо для пізніх сортів. Краще почати за 8-10 тижнів до планованого висаджування у відкритий ґрунт.
Перець (солодкий та гострий) – Сіяти перець також рекомендується в березні. Для того, щоб він добре розвивався, потрібен тривалий вегетаційний період.
Баклажани – Як і перець, баклажани мають довгий період росту, тому їх слід сіяти на розсаду в березні.
Капуста (білокачанна, броколі, кольрабі) – Це відмінний час для посіву ранніх сортів капусти на розсаду. Ранню капусту можна висаджувати в ґрунт уже в кінці весни.
Цибуля (з насіння) – Якщо ви хочете вирощувати цибулю з насіння, це час для посіву на розсаду. Цибуля буде готова до висаджування в середині травня.
Салат та шпинат – Можна сіяти в березні в теплицях або під плівкою, щоб отримати ранній урожай.
Фасоля та горох – Якщо у вас є можливість висаджувати розсаду у теплицю або на захищені грядки, можна почати сіяти їх у березні.
Кавун та диня – Для південних регіонів, де зима м'яка, березень – це гарний час для посіву цих культур на розсаду.
Загалом, для кращого результату варто враховувати кліматичні умови вашого регіону та заздалегідь підготувати теплиці або розсадники для ранніх культур.
Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...
6 квітня за новим стилем (19 квітня за старим) - день пам'яті святого Євтихія, архієпископа Константинопольського. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Захарії Печерського, постника, нагадують Патріоти України. ***. Євтихій жив у VI сто...