Дачникам на замітку! Що важливо зробити після висадки перців у ґрунт

Перець любить тепло і не переносить похолодання, дату висадки розсади в грунт визначають за датою останніх заморозків, які, до речі, ще прогнозуються в Україні на цьому тижні.

Автори каналу «Дача. Сад та город» надали кілька порад дачникам, які вирощують на ділянках цю культуру. Для того, аби отримати гарний врожай, необхідно враховувати наступне:

1. Гострий, гіркий і солодкий перці садити поруч ніяк не можна — всі вони стануть гіркими. Створити гібрид солодкого і гострого перцю за допомогою перезапилення неможливо.

Читайте також: Покладіть це в лунку при посадці перцю, огірків чи томатів: вони відразу підуть в ріст і дадуть великий урожай (відео)

2. Перець любить частий, але помірний полив, після якого землю розпушують. Втім, розпушування можна замінити мульчуванням тирсою або соломою шаром 7−10 см.

3. За сезон перці потрібно підживлювати 4−5 разів азотисто-калійними добривами. Свіжий гній вносити не можна — плоди загниють.

4. Кілька разів за літо для профілактики хвороб перці треба обробити мідьвмісними препаратами, наприклад розчином мідного купоросу (5%).

Читайте також: «Магічне» підживлення для томатів, перцю і огірків: гарантує 100% результат (відео)

5. Верхівку потрібно прищипувати, щоб перці швидше достигали.

6. Гілки, що відплодоносили, треба відразу видаляти, щоб рослина не витрачала сили на них, a віддавала поживні речовини новим плодам.

Це справді працює! ТОП-6 продуктів, які ефективно спалюють зайвий жир на животі

четвер, 25 липень 2024, 21:00

Абдомінальний або вісцеральний жир є особливо небезпечним для здоров'я, оскільки накопичується в області живота та може впливати на внутрішні органи. Зменшити його кількість можна, включивши в раціон продукти, багаті на клітковину, білки та здорові жир...

Як створити затишне та практичне місце для роботи вдома

четвер, 25 липень 2024, 20:00

Робоче місце в домашніх стінах сьогодні швидше стає нормою, ніж винятком з правил. Ті, хто змушений тимчасово чи постійно змінити місце роботи, нерідко скаржаться зниження ефективності праці. Психологи впевнені, що від організації робочого простору та ...