Перець любить тепло і не переносить похолодання, дату висадки розсади в грунт визначають за датою останніх заморозків, які, до речі, ще прогнозуються в Україні на цьому тижні.
Автори каналу «Дача. Сад та город» надали кілька порад дачникам, які вирощують на ділянках цю культуру. Для того, аби отримати гарний врожай, необхідно враховувати наступне:
1. Гострий, гіркий і солодкий перці садити поруч ніяк не можна — всі вони стануть гіркими. Створити гібрид солодкого і гострого перцю за допомогою перезапилення неможливо.
Читайте також: Покладіть це в лунку при посадці перцю, огірків чи томатів: вони відразу підуть в ріст і дадуть великий урожай (відео)
2. Перець любить частий, але помірний полив, після якого землю розпушують. Втім, розпушування можна замінити мульчуванням тирсою або соломою шаром 7−10 см.
3. За сезон перці потрібно підживлювати 4−5 разів азотисто-калійними добривами. Свіжий гній вносити не можна — плоди загниють.
4. Кілька разів за літо для профілактики хвороб перці треба обробити мідьвмісними препаратами, наприклад розчином мідного купоросу (5%).
Читайте також: «Магічне» підживлення для томатів, перцю і огірків: гарантує 100% результат (відео)
5. Верхівку потрібно прищипувати, щоб перці швидше достигали.
6. Гілки, що відплодоносили, треба відразу видаляти, щоб рослина не витрачала сили на них, a віддавала поживні речовини новим плодам.
Вживання алкоголю для багатьох людей є цілком звичною річчю. Однак, хоча помірне споживання зазвичай не є шкідливим, лікар Річард Рестак у своїх роботах визначив, що воно може бути шкідливим для мозку після досягнення певного віку, передають Патріоти У...
Так, усі звикли мити овочі, фрукти, крупу та інші продукти перед приготуванням і вживанням. Однак професійні французькі кухарі також радять мити хліб, і ось навіщо, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Виявляється, що хліб також можна мити, ...