Будь-який кулінар може приготувати картоплю фрі в домашніх умовах. Якщо дотримуватись основних правил приготування страви, то вона вийде не гіршою (а іноді й набагато смачніше), ніж у ресторанах швидкого харчування, передають Патріоти України.
Одне з головних питань, яке задають гурмани, звучить так: «Чи потрібно попередньо варити картоплю або просто обсмажити її?».
Професіонали з упевненістю зазначають: без варіння не обійтись. Понад те, це єдина рекомендація, яку треба врахувати.
Нарізаний брусочками овоч потрібно відправити в ємність, наповнену водою низької температури. Ця півгодинна процедура необхідна для видалення зайвого крохмалю.
Далі пасльонове слід кинути в киплячу воду. Процес попереднього варіння не повинен тривати довго: доводити страву до готовності поки що не треба. Вимкнути вогонь потрібно вже за кілька хвилин після того, як вода в каструлі дійшла до кипіння.
Рідина, в якій вариться картопля, повинна бути з наступними добавками: оцет (столова ложка на літр води) і сіль (половина столової ложки на той же об’єм). Після завершення варіння картоплю треба покласти на серветку, щоб забрати зайву вологу.
Частково зварений овоч треба кинути в ємність із киплячим маслом.
Готовою картопля фрі вважається після появи хрусткої скоринки. Зазвичай на це йде як мінімум 1 хвилина.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...