Більшість з нас використовує спреї або рідини, щоб позбутися комарів. Однак більшість з них містять багато хімічних речовин і можуть викликати проблеми з диханням, пише видання livspace.com. Але позбутися комарів в домашніх умовах можна, не використовуючи спреї та інсектициди, ось кілька способів, передають Патріоти України.
Ви, напевно, знайомі з камфорою як з давнім засобом для знищення комарів в домашніх умовах. Її різкий запах робить її ефективним засобом для відлякування комарів, оскільки аромат легко приголомшує їх. Камфора доступна в різних формах, які ефективно відлякують комарів. Існує два основних способи її використання як засобу від комарів. Закрийте всі двері і запаліть камфору. Приблизно через 30 хвилин ви помітите, що комарів більше немає. Крім того, ви можете придбати камфорні таблетки, щоб позбутися комарів. Покладіть таблетку в миску з водою (подалі від дітей і домашніх тварин, оскільки вона шкідлива при вживанні) і міняйте її кожні кілька днів. Аромат камфори відлякує комарів.
Частіше пийте каву і використовуйте кавову гущу — комарі не виносять цей запах. Тримайте гвоздику і нарізані лимони по всьому будинку. Лимони і гвоздика — це перевірена відповідь на питання «як боротися з комарами в будинку?». Тому розріжте лимон навпіл і встроміть в обидві частини гвоздички. Тримайте тарілки з цими лимонами, наповненими гвоздикою, по всьому будинку, щоб вбити комарів. Це один з найефективніших домашніх засобів від комарів, який є натуральним і безпечним для використання в приміщенні.
Застосовуйте часниковий спрей всюди: комарі уникають часнику, оскільки він містить сірку, яку вони не люблять. Просто розчавіть кілька зубчиків часнику і закип'ятіть їх у воді, щоб отримати суміш. Потім за допомогою пульверизатора розбризкайте розчин по всій кімнаті, гаражу тощо, щоб знищити комарів.
Скористайтеся перевагами яблучного оцту. Просто змішайте в невеликій мисці рівні пропорції яблучного оцту і гамамелісу (чарівний горіх, або гамамеліс — рід листопадних чагарників — Авт.). Потім для аромату додайте кілька ефірних олій. Якщо можливо, використовуйте ту, що має антимоскітні властивості, наприклад, евкаліпт або цитронеллу! Наповніть сумішшю пульверизатор наполовину. Перед кожним розпиленням добре струсіть його.
Квітень – ключовий місяць у догляді за плодовими деревами. Саме в цей період проводиться перша й одна з найважливіших обробок, яка значною мірою впливає на майбутній урожай. Весняне обприскування дозволяє запобігти розвитку хвороб, знищити шкідників, щ...
Щоб посуд після миття навіть у холодній воді був чистим деякі господині використовують гірчицю. Але не тільки мийний засіб важливий. Важливо також, щоб губка для миття посуду була чистою, адже відомо, що це один з найбрудніших предметів на кухні, перед...