Дієтолог назвала напій, який може не тільки втамувати спрагу, але і наситити організм необхідними речовинами при проблемах зі шлунком. Він захищає від виразки, а серце і судини – від проблемних змін, передають Патріоти України.
Найкорисніший напій для здоров'я шлунка – це фруктовий кисіль. Аналогів цього напою за своєю кількістю поживних і корисних властивостей просто немає.
Готується цей напій досить просто: на основі фруктового компоту з додаванням крохмалю. У такому напої велика кількість вітамінів і мінералів.
А найважливіша властивість киселю - його можна і потрібно пити людям з гастритами та виразкою шлунка. Як пояснила лікар-дієтолог Тетяна Іваннікова, при гастриті не можна вживати продукти, які провокують подразнення слизової оболонки та біль в шлунку.
До таких продуктів відносяться солодощі, шоколад і варення, солодкі та газовані напої. А ось кисіль при цьому вважається ідеальним напоєм при гастриті та виразці шлунку.
Цей напій калорійний і дуже поживний. Він сприятливо впливає на мікрофлору кишечника, оскільки здатний скоротити обсяг патогенної флори та прискорювати зростання корисних бактерій.
Кисіль вважається не стільки напоєм, скільки окремим блюдом і годиться як перекус або десерт. Їм можна поласувати тим, хто вирішив повністю відмовитися від цукру або скоротити його кількість в раціоні.
Крім того, у киселю є ще одна корисна властивість. Суміш фруктового компоту і крохмалю допомагає знизити рівень поганого холестерину в крові та знизити ризик розвитку захворювань серця і судин.
"Цей напій уповільнює всмоктування жирів, тому в кров потрапляє менша кількість холестерину", - підкреслила фахівець. Вона додала, що з обережністю кисіль потрібно вживати людям зі схильністю до діабету, бо він дуже багатий на вуглеводи.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...