Літо - пора білих речей, але як прати і доглядати за ними так, щоб вони не втрачали сліпучу білизну, знають не всі господині. Хоча є кілька трюків, які допоможуть тримати білі речі в ідеальному стані. Що буде, якщо замочити одяг в солі - читайте в матеріалі, передають Патріоти України.
Спочатку розберемося, чи можна прати речі з сіллю. Перш за все зазначимо, що нею перуть як білий одяг, так і білу постільну білизну. Сіль при пранні рушників теж відмінно підійде. Цей метод допоможе вашим речам залишатися білими, а не сірими або жовтими. Крім того, він екологічно чистий, тому його можна застосовувати навіть до дитячих речей.
Навіщо солити одяг перед пранням, добре знають досвідчені господині. Вони радять готувати міцний соляний розчин для замочування речей, щоб вони не сіріли. Сіль взяти з розрахунку 3 ст. л на літр води. Далі діяти так:
Господині підкреслюють, що, повторюючи це раз на місяць, одяг і постільна білизна будуть білосніжними весь час.
Досвідчені господині регулярно використовують сіль при пранні в машинці, і нічого небезпечного в цьому немає. Справа в тому, що білі речі можуть посіріти не тільки в процесі носіння, іноді буває так, що саме після прання білизна набуває іншого відтінку. Це відбувається через залишки порошку і пом'якшувача в машинці. Сіль - якраз той засіб, який допоможе уникнути цього неприємного сюрпризу. А ось з тим, куди засипати сіль в пральну машину, все зовсім просто - в відсік для полоскання (вистачить однієї чайної ложки).
Ці копійчані засоби здатні творити чудеса з білизною. Сода врятує одяг, вбивши неприємний запах. Також вона пом'якшить воду і поліпшить якість прання. Досвідчені господині кладуть 50 гр цього засобу прямо в барабан пралки.
Сіль же очистить волокна одягу від залишків порошку і не дасть зіпсувати колір. Використовувати сіль для пральної машини в цьому випадку простіше простого - півсклянки висипати прямо в барабан.
Цей мікс взяли на озброєння всі досвідчені господині, оскільки він відмінно справляється з запахом, плямами, вбиває мікроби і при цьому зберігає колір речей. Таким чином, сіль підсилює якості порошку, але зловживати нею все ж не варто - однієї ложки на прання буде достатньо.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...