Фахівці дослідили, як дистанційна робота впливає на тіло та кістки людини

Пандемія COVID-19 змінила стиль життя мільйонів людей у світі. І поки всі оговтуються від епідемії, багато хто продовжує працювати дистанційно.Експерти стверджують, що робота вдома зумовила зменшення фізичної активності. А це може мати масштабні негативні наслідки.

Як дистанційна робота впливає на здоров'я

За даними Національного товариства остеопорозу, зменшення активності під час поїздки на роботу та додому призвело до збільшення на 13% кількості людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, порівняно з минулим роком.

Відмова від руху є прямим шляхом до руйнування кісток. У результаті це може призвести до остеопорозу (захворювання, при якому щільність і якість кісткової тканини знижуються) та переломів. Ускладнить ситуацію і відсутність надійного м'язового захисту.

Зупинити цей дегенеративний процес може навіть звичайна ходьба, яка допомагає підвищити щільність кісток.

Очевидно, що ходьба є хорошою вправою для навантаження, але зараз ми втрачаємо її. Ми оселилися на нижчому базовому рівні фізичної активності. Ми стурбовані тим, що люди відмовляються від фізичних навантажень і не отримують вітамін D від сонця, – пояснює Крейг Джонс.

Генеральний директор Національного товариства остеопорозу наголошує, що люди втратили сили через карантин. Це матиме тривалі наслідки для багатьох. Наразі організація запустила інформаційну кампанію та нову онлайн-систему перевірки ризиків захворювання на остеопороз. Її Крейг Джонс закликає використовувати всім, кому за 20.

Психологічний тест: Подивіться на цю картинку - і дізнайтеся правду про себе

середа, 4 жовтень 2023, 6:13

Психотести можуть розповісти про нас більше, ніж ви думаєте. Ця оптична ілюзія містить кілька елементів, які можна побачити неозброєним оком. Об’єкт, який ви помітите першим, визначить, ким ви є, передають Патріоти України. Те, на що ви звернули увагу...

Зовсім не те, що підказує пряма логіка: Що означає український фразеологізм "ходити під вусом"

середа, 4 жовтень 2023, 5:40

Поширення української мови, яке можна спостерігати в останні місяці, безперечно, хороша новина, проте потрібно докладати істотних сил на боротьбу з суржиком та калькою з російської мови. . Наприклад, не буде зайвим додати до словникового запасу такий ...