Пандемія COVID-19 змінила стиль життя мільйонів людей у світі. І поки всі оговтуються від епідемії, багато хто продовжує працювати дистанційно.Експерти стверджують, що робота вдома зумовила зменшення фізичної активності. А це може мати масштабні негативні наслідки.
За даними Національного товариства остеопорозу, зменшення активності під час поїздки на роботу та додому призвело до збільшення на 13% кількості людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, порівняно з минулим роком.
Відмова від руху є прямим шляхом до руйнування кісток. У результаті це може призвести до остеопорозу (захворювання, при якому щільність і якість кісткової тканини знижуються) та переломів. Ускладнить ситуацію і відсутність надійного м'язового захисту.
Зупинити цей дегенеративний процес може навіть звичайна ходьба, яка допомагає підвищити щільність кісток.
Очевидно, що ходьба є хорошою вправою для навантаження, але зараз ми втрачаємо її. Ми оселилися на нижчому базовому рівні фізичної активності. Ми стурбовані тим, що люди відмовляються від фізичних навантажень і не отримують вітамін D від сонця, – пояснює Крейг Джонс.
Генеральний директор Національного товариства остеопорозу наголошує, що люди втратили сили через карантин. Це матиме тривалі наслідки для багатьох. Наразі організація запустила інформаційну кампанію та нову онлайн-систему перевірки ризиків захворювання на остеопороз. Її Крейг Джонс закликає використовувати всім, кому за 20.
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...