Дієтологиня Світлана Фус розповіла, чому цей яскравий овоч обов'язково має бути на столі в осінньо-зимовий період, передають Патріоти України.
Гарбуз - король осені. Саме так називають цей диво-овоч. Жовто-помаранчеві сорти гарбуза за вмістом бета-каротину - на одному рівні з морквою. Бета-каротин, перетворюючись в організмі на вітамін А, не лише підтримує на належному рівні зір та імунні реакції, але є й найкращим природним антиоксидантом, який захищає організм від агресивної дії довкілля. А найголовніше - пригнічує процеси перетворення клітин на злоякісні, тобто є профілактикою раку.
Гарбуз - один із чемпіонів серед овочів за кількістю заліза. Крім того, в ньому міститься немало солей міді й фосфору, які також сприятливо впливають на кровотворення. Тому страви з гарбуза - унікальний засіб для попередження залізодефіцитної анемії.
Сукупність біологічно активних речовин, що містяться в гарбузі, сприяє виведенню холестерину з організму і поліпшує водно-сольовий обмін, тому гарбуз - чудовий помічник для безперебійної і нічим не обтяженої роботи серця.
Гарбуз - багатий на пектинові речовини, які поліпшують функцію кишківника в разі закрепів. Щоб не було проблем із травленням, доповніть своє звичне меню гарніром із печеного або вареного гарбуза.
Насіння гарбуза містить цинк і кукурбітацин, які корисні для кожного чоловіка і важливі для підлітків, оскільки беруть активну участь у процесі статевого дозрівання. Також насіння гарбуза вважається чудовим протиглистним засобом.
А які чудові виходять з гарбуза каші, запіканки, оладки, супи, млинці, вареники та багато інших страв! Останній аргумент на користь гарбуза - його помаранчевий колір, який піднімає настрій - вирізані личка з гарбуза викликають усмішку. Отож, особливо важливо в осінньо-зимовий період додати гарбуз до нашого здорового харчування.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...