Червоний помідор - вибагливий овоч, для вирощування якого потрібно знати тонкощі городнього мистецтва. З цією культурою може статися що завгодно: скручування листя, опадання зав'язі або поява плям на плодах, передають Патріоти України.
Досвідчені садівники і городники кажуть, що кожна людина, яка вирощує помідори, може зіткнутися з неприємною картиною і побачити розкол на плодах. Причин цьому існує кілька.
Неправильний полив
При сухому грунті і нестачі вологи помідори починають поглинати її занадто активно, шкірка не встигає розтягнутися і тріскається.
Невдалий мікроклімат
Ідеальна температура для вирощування помідорів - 22-25°С. Якщо на вулиці або в теплиці занадто жарко, то зростання культури припиняється, а шкірка стає грубою. Як тільки овоч починає рости знову - він лопається.
Невідповідна підгодівля
Помідорам, як і будь-яким іншим овочам, потрібні правильні добрива, інакше вони принесуть не користь, а шкоду. Для того, щоб ваші рослини виправдовували очікування, пам'ятайте про важливі правила:
Головний момент - звертайте увагу на стан рослин - вони самі підкажуть, яких речовин їм не вистачає. Наприклад, якщо листя помідорів пожовкли або на них утворилися плями, то культурі не вистачає мікроелементів.
Активне пасинкування
Багато дачників на етапі дозрівання плодів намагаються дати рослині більше місця для розвитку, тому обрізають більше листя і відростків. Насправді, результат буде негативним - та кількість речовин, яку помідори могли віддати листю, вони починають віддавати плодам. Через це ті не витримують навантаження і лопаються.
Плоди, що лопнули, - це сприятливе середовище для розвитку інфекцій. У тріщини потрапляють бактерії і починають там активно розмножуватися, провокувати гниття і появу цвілі. Тріснутий помідор спочатку більш вразливий до хвороб, непривабливий зовні і абсолютно непридатний для консервування.
Для того, щоб уникнути розтріскування помідорів, візьміть на озброєння кілька правил:
Ще один спосіб уберегти свій урожай помідорів - відразу вибирати сорти, стійкі до деформації і ті, які не схильні до розтріскування.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...