Городникам на замітку! Чим підгодувати огірки у серпні, щоб отримати "другий врожай" за сезон

Якщо ваші огірки втомилися від спеки, гудиння в’яне, а листя сохне, то час рятувати ситуацію і запропонувати огіркам чаювання, передають Патріоти України.

Цей метод реабілітації огірків зафіксували випадково, просто один городник протягом тижня на дачі щодня виливав із заварника залишки чаю. Через тиждень помітив, що огірки стали більш живими й зеленими, а через 10 днів нові плоди зібрав.

Подробиці

Чай — джерело корисних мікроелементів не лише для людини, а й рослини. Слабкі кущі починають відновлюватися та рясно давати нові плоди, якщо поливати таким способом.

Візьміть 1 склянку листового чаю (зеленого або чорного — без різниці), залийте водою (65-75 градусів) та залиште протягом 6 годин.

Підготуйте розчин: проціджений час на 10 літрів води (звичайної для поливу).

Кожному кущику під корінь влийте по 500 мл корисного чайного напою.

При цьому і заварка буде не без діла: її розсипайте біля огірків та сапою внесіть у землю.

Листя чаю підживить огірочки протягом місяця.

Спробуйте і в кінці серпня у вас буде “другий врожай” огірків за сезон.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...