Якщо ваші огірки втомилися від спеки, гудиння в’яне, а листя сохне, то час рятувати ситуацію і запропонувати огіркам чаювання, передають Патріоти України.
Цей метод реабілітації огірків зафіксували випадково, просто один городник протягом тижня на дачі щодня виливав із заварника залишки чаю. Через тиждень помітив, що огірки стали більш живими й зеленими, а через 10 днів нові плоди зібрав.
Чай — джерело корисних мікроелементів не лише для людини, а й рослини. Слабкі кущі починають відновлюватися та рясно давати нові плоди, якщо поливати таким способом.
Візьміть 1 склянку листового чаю (зеленого або чорного — без різниці), залийте водою (65-75 градусів) та залиште протягом 6 годин.
Підготуйте розчин: проціджений час на 10 літрів води (звичайної для поливу).
Кожному кущику під корінь влийте по 500 мл корисного чайного напою.
При цьому і заварка буде не без діла: її розсипайте біля огірків та сапою внесіть у землю.
Листя чаю підживить огірочки протягом місяця.
Спробуйте і в кінці серпня у вас буде “другий врожай” огірків за сезон.
Виявляється, це давня традиція, яка допомагає захистити рис від плісняви, шкідників і неприємного запаху, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Достатньо покласти кілька лаврових листочків до банки чи мішка з рисом — і він залишатиметься свіж...
Ось список продуктів, які допомагають знизити рівень поганого холестерину (LDL) і підтримати здоров'я серця, передають Патріоти України.