У період весняного потепління вся природа оживає і відповідно - повертаються комахи. Деякі з них особливо небезпечні і з ними необхідно боротися. Наприклад, мурахи, передають Патріоти України.
Цей вид комах здатний гризти коріння, стебла і листя, також вони знищують сіянці. Крім іншого мурахи поширюють насіння бур'янів на великі площі і розводять тлю. У разі, якщо вчасно не вжити заходів щодо ліквідації комах, рослини можуть бути знищені за дуже короткий термін.
Якщо на ділянці, де ви живете, завелися мурахи - необхідно приступити до їх ліквідації. Постарайтеся знайти місця скупчення і посипте їх сіллю. Також можна приготувати спеціальну суміш - на 10 літрів води необхідно 400г господарського мила і 2 столові ложки карболової кислоти. Отриманим складом варто полити місця скупчення мурах.
Весняний час відрізняється активним посівом рослин, але мурахи можуть нашкодити їм з самого початку. Тому важливо захистити грунт від мурах. Такий вид комах не любить запах вугілля і золи. Переваги цього факту в тому, що зола і прогоріле вугілля - це також один з найбільш використовуваних видів добрив. Слідчо, обробивши грядки даним видом добрива - вийде позбутися і від мурах.
Один з найбільш швидкий способів позбутися від мурах - це нашатирний спирт. Він також може вигнати мурах з дому. Для того, щоб обробити нашатирним спиртом ділянку городу, необхідно приготувати суміш з води і спирту, а саме - на 8-10 літрів води розвести 10 г нашатирного спирту і полити ними грунт. Попелиця не зможе витримати такого поливу, як і мурахи - вони самостійно покинуть ділянку.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...