Городникам на замітку! Як позбутися від мурах у городі на грядках - комахи залишать грунт у спокої

У період весняного потепління вся природа оживає і відповідно - повертаються комахи. Деякі з них особливо небезпечні і з ними необхідно боротися. Наприклад, мурахи, передають Патріоти України.

Чим небезпечні мурахи в городі - шкода комах

Цей вид комах здатний гризти коріння, стебла і листя, також вони знищують сіянці. Крім іншого мурахи поширюють насіння бур'янів на великі площі і розводять тлю. У разі, якщо вчасно не вжити заходів щодо ліквідації комах, рослини можуть бути знищені за дуже короткий термін.

Чим обробити землю щоб не було мурах - універсальний спосіб

Якщо на ділянці, де ви живете, завелися мурахи - необхідно приступити до їх ліквідації. Постарайтеся знайти місця скупчення і посипте їх сіллю. Також можна приготувати спеціальну суміш - на 10 літрів води необхідно 400г господарського мила і 2 столові ложки карболової кислоти. Отриманим складом варто полити місця скупчення мурах.

Як позбутися від мурах в городі на грядках - порятунок рослин

Весняний час відрізняється активним посівом рослин, але мурахи можуть нашкодити їм з самого початку. Тому важливо захистити грунт від мурах. Такий вид комах не любить запах вугілля і золи. Переваги цього факту в тому, що зола і прогоріле вугілля - це також один з найбільш використовуваних видів добрив. Слідчо, обробивши грядки даним видом добрива - вийде позбутися і від мурах.

Як позбутися від мурах на городі народними засобами - ще один безпрограшний варіант

Один з найбільш швидкий способів позбутися від мурах - це нашатирний спирт. Він також може вигнати мурах з дому. Для того, щоб обробити нашатирним спиртом ділянку городу, необхідно приготувати суміш з води і спирту, а саме - на 8-10 літрів води розвести 10 г нашатирного спирту і полити ними грунт. Попелиця не зможе витримати такого поливу, як і мурахи - вони самостійно покинуть ділянку.

Ось що парасолька може розповісти про людину

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:12

Як і будь-яка інша річ, парасолька теж може багато чого розповісти про свого власника. Ми пропонуємо вам пройти цей цікавий тест, і дізнатися дещо нове про себе, передають Патріоти України. Для цього просто виберіть ту парасольку, яка схожа на вашу і ч...

Ви будете здивовані! Які предмети в будинку гальмують сигнал Wi-Fi - не усі знають

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:54

Як вдома виникає слабкий сигнал Wi-Fi, то причина криється у деяких предметах, які можуть серйозно заважати сигналу. Все тому, що деякі побутові прилади сповільнюють роботу роутера, передають Патріоти України. Мікрохвильова піч . Мікрохвильова піч мож...