Редиска швидко виростає, якщо посадити її у відкритий грунт, але не завжди овоч виростає великим і смачним. Часто редиска з городу гірка, дрібна та в'яла. Щоб виростити якісну і смачну редиску, потрібно дотримуватися деяких правил посіву. Досвідчені городники поділилися корисними лайфхаками, передають Патріоти України.
Перед посівом редиски, грунт потрібно підготувати та розпушити. Також бажано внести до ґрунту добрива, наприклад, компост або мінеральні добрива з високим вмістом фосфору та калію. Це збільшить шанси на дозрівання редиски більших розмірів.
Сіяти редиску потрібно в лунки на глибину 1-2 сантиметри та розміром від 1 до 2 сантиметрів. Лунки мають бути довжиною близько 15-20 сантиметрів, щоб редиска мала достатньо простору для зростання. Між рядками залишайте також 15-20 см.
Після посіву лунки потрібно присипати землею і обов'язково добре зволожити ґрунт. Бажано висівати редис на сонячній стороні земельної ділянки. Редиска добре росте при температурі від +15 градусів і вище. Тому перш ніж поспішати сіяти редиску, дочекайтеся відповідної погоди. Або сійте овоч у теплиці.
При комфортних для рослини умовах, температурі та поливі вже через 3-4 тижні редис дозріє. Коренеплоди рослина почне давати вже з 8 дня після того, як насіння зійшло. Якщо редис у цей період не поливати, то вона гіркуватиме. А також потрібно полоть і розпушувати ґрунт, щоб у грядці не застоювалася волога.
6 квітня за новим стилем (19 квітня за старим) - день пам'яті святого Євтихія, архієпископа Константинопольського. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Захарії Печерського, постника, нагадують Патріоти України. ***. Євтихій жив у VI сто...
Мати собаку – це велике зобов’язання, яку б породу ви не вибрали. Але кожна собака також має свої особливості, деякі породи більше підходять досвідченим власникам або власникам без маленьких дітей вдома. Інші потребують більше фізичних вправ чи стимуля...