Багато дачників-городників давно усвідомили, що один із їхніх головних ворогів - колорадський жук, який здатний зжерти весь урожай картоплі, помідорів та капусти, передають Патріоти України. Способів, як з ним боротися, є безліч.
При цьому деякі дачники наголошують на хімічних препаратах, інші — виключно на натуральних — адже, на їхню думку, все, що продається в магазині, зазвичай «перехвалено» маркетологами і не відповідає написам на пакетику.
Обприскувати картоплю, радять фахівці, краще увечері після 19.00. Але не дуже пізно, щоби препарат не змила роса. Або вранці до 10:00, коли роса вже зійде. Найкраще при температурі повітря 15−20 градусів. Тоді отрута менше випаровується. Обробляють город у хмарну погоду, але за 2−3 години до дощу.
Ще одна важлива порада: обробляти картоплю потрібно не лише до цвітіння, а й після неї — адже жуки ховаються у ґрунті та наступного року з першим теплом вилазять та гризуть молоді пагони. Збирати колоорадів можна руками або ж використовувати менш нешкідливі народні засоби.
Крім того, після збирання врожаю на дачній ділянці краще посіяти календулу — вона відлякуватиме колорадського жука. Таким чином, можна створювати умови для отримання величезного врожаю наступного року.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...