Зниження врожайності огірків у серпні пов’язане зі зміною температури та старінням кореневої системи. Поживні речовини уповільнюють рух у наземній частині, листя жовтіє, а батоги перестають плодоносити. Декілька корисних рекомендацій допоможуть виправити ситуацію і радіти новій хвилі врожаю, передають Патріоти України.
1. Додаткові підживлення. Теплолюбні огірки чуйно реагують на зниження температури, тому їм необхідне підживлення:
· обприскування стимулятором «Епін» для зміцнення бадилля та стимуляції зростання. Одна ампула розлучається в 5 л води, отриманих розчином обробляють кущі з перервою 2 тижні.
2. Прийоми агротехніки:
3. Омолодження огірків.
Старе листя видаляється, основний батіг згортають в кільце, акуратно спускаючи його з шпалери.
5. Захист від хвороб та шкідників.
В серпні вже буває прохолодно і в грядках може завестися борошниста роса. Тому огірки потрібно поливати тільки теплою водою, не допускаючи її застоювання у лунках.
Від комах рятує обприскування молочною сироваткою – 1 л речовини змішати з 5 л води та додати 15 крапель йоду. Обробку розчином робити 1 раз на тиждень кожні 2 тижні.
6. Пожвавлення старих батогів. Способи стимуляції пагонів до утворення нового коріння:
Зазвичай усі кладуть у нижні шухляди холодильника якісь овочі, зелень, фрукти. Однак так розподіляти продукти не рекомендується. У багатьох холодильниках на нижніх контейнерах спеціально пишуть попередження, що вони для цього не призначені, зазначають ...
Експертка з клінінгу поділилася простим трюком, який вона використовує, щоб її темний та чорний одяг зберігав свій колір та не вицвітав після прання. Кароліна МакКолі пояснила своїй аудиторії в TikTok, що є кілька речей, які вона додає в пральну машину...